Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én be vagyok oltva barátnőm...

Milus.Vivike kérdése:

Én be vagyok oltva barátnőm nem akarja be oltatni magát ! mondom neki hogy oltatsa be magát !ő monta nem kérem köszi hogyan vegyem rá hogy barátnőm be oltasa magát? féltem nagyon!!! milyen oltást kapjon pfizel vagy moderna ? ?melyik jobb?

Figyelt kérdés
mit mondjak neki hogy ne féljen az oltástól? muszály lesz neki !nincsen be oltva ! de nem akkarja ! mit csináljak?

2021. nov. 10. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Először is menj vissza általánosba, bár biztos vagyok benne hogy kamu kérdés. Most akkor Milus, Vivike vagy Viki?
2021. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én hogy tudnálak rávenni vesszők használatára? Vagy kimaradt 2. osztályos fogalmazás órák pótlására??
2021. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha elfogadnád más ember döntését, és nem a sajátodat akarnád ráeröszakolni? Ha neked ez ilyen fontos, keress egy oltott csajt... Nem annyira bonyolult
2021. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Semmit, ha nem akarja beoltatni magát, ne erőltesd.

Tudja, hogy aggódsz érte, de ha az oltástól lenne baja, amit "ráerőltettél", akkor neked lenne bűntudatod.

Fogadd el.

2021. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
elfogadtam tőle baratnőmet hívják Vikinek
2021. nov. 10. 00:15
 6/13 A kérdező kommentje:
már nem érdekel hogy kivan beoltva és nincsen nekem mindeny hogy jó
2021. nov. 10. 00:16
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Bármelyik oltás jó. Ha fél a modern technológiáktól, akkor vegye fel a kínait, az hagyományos technológiával készült, amivel már őt is oltották.
2021. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igenn
2021. nov. 10. 00:17
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
7 és ha egyiket sem akarja? Olyan opció nincs az egybites világodban?
2021. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
9: nincs, mert a kérdés az, hogy hogyan vegye rá a oltásra, tehát az nem opció, hogy nem veszi rá. Ezt csak egybitesek nem értik meg, akinek az egy bitjét is elfoglalta valami hülye konteó.
2021. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!