Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet magasságot növelni?

Lehet magasságot növelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 évesen vagyok 168cm kb már másfél éve. Másfél év alatt 1 centit nem nőttem.

Apám 172cm,anyám 160cm

Nagy testvérem meg 180cm, ezért is furálom én miért nem vagyok legalább 170cm, lehet később érek? Szakkállam sincs még, se úgy normális arcszőrzetem ezért gondolom ezt. Mindegy lehet valahogy növelni? Vagy meggyorsitani a növekedést valahogy? Elég lenne pár centi is.



2021. nov. 10. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezt már sokszor kérdezted. Mindig leírtuk, hogy nem lehet növelni, de valamennyit nőhetsz mèg természetes úton.
2021. nov. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magassarkúval.
2021. nov. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Genetikai adottság.
2021. nov. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1/3 még nem kérdeztem, este regiztem ide :D
2021. nov. 10. 06:58
 5/6 Hellmano ***** válasza:
USA-ban nyomnak a gyerekekbe ezt azt, hogy hirtelen megnőjjenek kamasz korban, de ez főleg a kosárlabda karrierre készülő fiatalok esetében igaz. Ha megnézed James fiát ő is hirtelen nőtt és izmosodott meg, mert teletolták minden szarral. Te elméletileg olyan 175 cm leszel. Általában a gyerekek, mindig nagyobbak lesznek a szüleiknél 1-2 cm-rel nagy átlagban. Például én jóval túl nőttem szüleim bár apám sem volt alacsony, de nem 204 cm ahogy én :D Körül kell nézni a családban, hogy valamelyik ágon vannak e magasabb emberek és akkor nagyobb a valószínűsége, hogy te is magasabb leszel.
2021. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A te magasságod teljesen normális, a szüleid is alacsonyak. Az messze nem törvényszerű, hogy a gyerek túlnövi a szüleit, ahogy az is átlagos, ha pár centivel nagyobb lesz, úgy az is, hogy alacsonyabb.

Vannak egyébként pubertástüneteid? A családod mennyire “szőrös” típus? Ha nem az, akkor nem jelent semmit, hogy nincs szakállad, páromnak sincs, hiába 188 cm, a családjában levő férfiak egyszerűen csupaszok generációkra visszamenőleg. A tesód mikor nőtt nagyobbat? Vannak fiúk, akik 17-18 évesen lódulnak meg, de az is lehet, hogy te ekkora leszel, a szüleid magassága alapján ez belefér.

2021. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!