Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek sikerült bármelyik...

Nektek sikerült bármelyik interneten található gyakorlattól növelni a magasságotokon?

Figyelt kérdés
Vannak olyan gyakorlatok, amivel elvileg lehet nőni. Pl függeszkedés, kobra póz, nyújtások, úszás. Valaki csinált hasonlókat? És ha igen, lett eredménye?

2019. nov. 2. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne vesztegesd az idődet ilyesmivel szerintem! Szövegre, korrektségre, figyelmességre, ízlésességre gyúrva a legmagasabb bombázókat is begyűjtheted, talán kicsit túl könnyen is. Aztán akit mégse olyan könnyű, azzal már el is leszel szerintem. Néznek biztos az utcán, meg gondolnak is ezt-azt, közben végig ott lappang, hogy mit tudhat 'iccsávó. Btw ha rendőr akarsz lenni, akkor ne is variálj, hagyd a francba!
2019. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Magasságodat te nem tudod növelni. Tartásod lehet javítani, h kihuzd magad de ha ez megvan akkor mást nem tehetsz.
2019. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen gyakorlatoktól lehet, hogy pár millimétert kinyúlik a csigolyáid közötti rész, de ha túlzásba viszed, EGYÁLTALÁN NEM egészséges!

Kinyúlnak az izületeid, állandó fájdalmaid lesznek akár a legkisebb megerőltetéstől is.

Hidd el, aki igazán helyes, az 160 centisen is az, aki pedig nem, annál az utolsó lényeges információ, hogy 185 fölött van.

Attól még, hogy valaki magasnak született, feltétlenül egyenesen arányos az, hogy szexi is.

Ez olyan, mint hogy rengeteg nő azt hiszi, hogy ha vékonyabb lesz, akkor szebb is.

2019. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*NEM feltétlenül egyenesen arányos
2019. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első. Azért pontoztalak le, mert nem a kérdésre válaszoltál. Mégcsak a témát se találtad el. Egyébként a másik kettőtől se kaptam választ. Vagy esetleg próbáltátok?
2019. nov. 2. 16:59
 6/12 A kérdező kommentje:
3-4 cm-rel már elégedett lennék, hisz azt egy kis trükkel lehet akár 6-7-re is varázsolni.
2019. nov. 2. 17:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg is kérdezhettem volna, hogy "Minek?", igazad van.
2019. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem, azok mind kamuk. Gondolj bele, ha ennyi lenne növelni a magasságot, nem minden alacsonyabb ember ezt csinálná? Illetve, hol a határ?


Vicc. Annyit tehetsz, hogy nyújtasz, ha nagyon rosszá a tartásod, ahogy feljebb is írták, kicsit nőhetsz 1-2 cm-t is akár, ha jelenleg úgy görnyedsz, mint aki lebukik egy ajtó alatt. Ennyi. Tartást javíthatod. Hidd el, én is próbáltam ezeket.

2019. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg a másik két centi valami nagytalpú, belül is magasított cipő, suhansz majd benne, mint egy kobold.
2019. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
172,5 cm vagyok. Van némi gerincferdülésem, és kicsit sem vagyok hajlékony. Szóval ha 2,5 cm nőnék, akkor lennék 175. Vagyis simán tudom magam 178-nak,vagy akár 9-nek hazudni egy kis trükkel.
2019. nov. 12. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!