Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénzes papiról érdeklödnék?

Táppénzes papiról érdeklödnék?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál nekem csak egy igazolás kelett volna mára de az orvos kiirt táppénzre. Holnap reggel mennem kell covid tesztet csinálni. Ha az negativ akkor holnap már mehetek dolgozni. Amit adott kis fehér papirt hogy felvett táppénzre. Nem baj ha egybe viszem be a táppénzes papirral a munkahelyre ha egativ a teszt?

2021. nov. 10. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi az a fehér papír, mire kell, ha felvett tp-re.
2021. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Adott az orvos egy kis papirt hogy felvett tapenzre amit bekell vini a munkaltatohoz, de csak egy napra kellett a tappenz holnap mar megyek dolgozni.
2021. nov. 10. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, mert akkor holnap mész tesztre, tehát ha a gyorsteszt negatív is, tünetek esetén kell PCR is, aminek az eredménye pár nap minimum van. Márpedig gondolom okkal kérte az orvosod, akkor holnap hogy mész? Persze a te dolgod, lehet hogy csak én nem értem, bocsi.
2021. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogafájásal mentem orvoshoz.
2021. nov. 10. 20:54
 5/10 A kérdező kommentje:
A munkáltatom nem engedett el táppénzre. Ezért kene már mennem holnap dolgozni. Reggel 10re mennék gyorstesztre. Aztán vissza a hazi orvoshoz tp papirert es onan dolgozni.
2021. nov. 10. 20:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyit mondott az orvos hogy ha holnap negativ a teszt akkor mar holnap mehetek dolgozni. Akkor csak nem kell napokat várni még? Vagy mégis ? Fogalmamsincs mit csináljaka fönököm veszekedett már ma is hogy nem mentme.
2021. nov. 10. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben azt nem értem, hogy a teszt mire kell. Ahhoz, hogy dolgozhass?
2021. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért, nekem sem teljesen érthető a leírt helyzet.
2021. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen
2021. nov. 12. 02:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem volt világos,viszont így nem is tudod máshogy csinálni, de elég a tp-es papír most már. Ebben az esetben amúgy nem értem mire jó ez a fehér tp-t igazoló papír, mert amíg nem dolgozol nem mész be, ha meg mész akkor már viszed a tp papírt. Minek kellene 2?
2021. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!