Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A delta variáns tényleg...

A delta variáns tényleg veszélyes lehet az oltottakra és a gyerekekre is?

Figyelt kérdés
Ha igen miért nem zárnak le? Naponta többezer ember fertőződik meg Magyarországon. Olyan híreket olvasok, hogy már vannak korházak ahova nem tudnak új betegeket fogadni mert megtelt. Ez a kötelező maszkviselet a tömegközlekedésen nem ér semmit.

2021. nov. 11. 08:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Mégis milyen mentális betegsége lehet egy 1 évesnek? Kétlem, hogy depressziós volt vagy bipoláris... Itt valami komolyabb dologról lehetett szó, pl. encephalitis vagy születési rendellenesség. Remélem, kiderülnek a részletek.

[link]

Előfordulhatnak súlyos esetek is, mint ez (tavaly év végi):

[link]

A delta variánsról azt mondják, fertőzőbb, de nem veszélyesebb.

2021. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak találgatni lehet, mi járhat a döntéshozóink fejében. Én úgy vélem, két céljuk van: az, hogy pörögjön a gazdaság ÉS minél többen beoltassák magukat. A lezárásokkal kvázi elismernék, hogy az oltások nem hozták a kívánt eredményt.
2021. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Akik szerint a kórházak az oltottakkal vannak tele azok mondják már el honnan informalodnak. Mert valahogy én a frontvonalbol nem ezt látom. De biztos én vagyok rossz helyen, végülis otthon a fotelbol jobban tudhatnam.
2021. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

Mas egeszsegugyisektol.

Akik ralatnak az oltasi konyvre

2021. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
13: Attól, hogy te nem ezt látod, másik kórházban/osztályon lehet más a helyzet. Ezért is lenne jó, ha minden ilyen infó mellett ott lenne, hogy konkrétan melyik intézmény melyik osztályáról van szó.
2021. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki össze vissza beszél a megbetegedésekkel és kórházba kerülésekkel kapcsolatosan. Az a biztos amit a környezetedben látsz és te magad megtapasztalsz. Az én kollégáim, ismerőseim körében az oltottak is megbetegednek, van aki kórházba került és van aki egy enyhe náthával és íz, szag elvesztésével lépett túl ezen a nyavaján. És vagyunk egy páran, akik nem oltottuk be magunkat, azok közül én vagyok az első aki benyalta a vírust és elmondhatom helyzethez képest, és a hírekhez képest jól vagyok, mert hőemelkedésen kívül meg szag, íz elvesztésén kívül mos jelen pillanatban más bajom nincs a fáradsággal egybe véve, várom a pcr tesztet. Egyszer volt 38.1 a lázam azóta max. hőemelkedésem van. Kár itt egymást szidni, mindenkinek maga felelősége eldönteni él e a vakcina adta lehetőséggel, vagy bízik az immunrendszerében. Valamiért én is óckodok a vakcinában, lehet szerencse hogy ennyivel megúszom, vagy jó az immunrendszerem, vagy lehet túl van nyomva a média által a téma a vakcinák felvevése miatt nem tudom, az tény sokan várnak a tesztre. Igazából azok tudnának konkrét, hihető infót adni adatokról akik a kovid osztályokon dolgoznak, de valószínű nem adható ki infó, lehet titoktartás kötelezi őket, nem tudom, de felesleg ezen vitázni, meg azon ki miben bízik. És azért mert valaki nem oltakozik nem kell egyből rosszindulatúskodni, mert elkapja, nagyon gáz ez a magyar mentalitás ahová fajult. Nem érzitek? Mindenkinek jó egészséget és ne legyetek rossz indulatúak másokkal!
2021. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!