Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kell majd a 4. 5. .... 13....

Ha kell majd a 4. 5. .... 13. védőoltás is be fogjátok oltatni magatokat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Az én hasonló jellegű ilyen kérdésemet törölték. Pedig direkt figyeltem rá hogy ne legyen provokatív.


És valóban érdekelt, az emberek álláspontja.

2021. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

De azért bízom benne, hogy hosszú távon max. 1 évente elég lesz ismételni

2021. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Én másképp figyelem. Most megint elkaptam ugyanis a deltát (minimális tünetekkel) bár már lement a fél évem a 2 pfizer után. Viszont így nem adatom most be a 3.at, mivel szerintem a vírus is felért egy oltással. Ha közben tehát elkapom, akkor nem oltatok, most megint fél évig. Ha közben megint elkapom, akkor újra kezdem a számolást :) Viszont ha nem kapom el (vagy nem veszem észre) akkor fél évente benyomatok valamit :D
2021. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem, nemhogy 4-5-x-ediket. A vírus évekig itt fog maradni, úgyhogy aki nagyon oltakozós kedvében van szerintem évi átlag 2-t be kell adatnia.
2021. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még neked is, kérdező.
2021. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3 pfizert kaptam, ha lesz lehetőség 4.-re pár hónap múlva akkor beadatom, és az 5.-et meg akárhányadikat is ha még itt lesz a járvány.

Nem szórakozásból akarom magamat beoltatni, én is jobban örülnék ha nem lenne rá szükség, de voltam már covidos és az nagyon megviselt, tapasztaltam hogy az oltás sokkal kevésbé terheli meg a szervezetemet. Persze nem akarom azért kéthetente beoltatni magamat, de kb félévente egy oltással ki tudnék békülni. Azért remélem hogy lesz Magyarországon mRNS oltás hosszú távon, a többit azért jobban meggondolnám (de inkább a hatékonyság, nem a lehetséges mellékhatások miatt).

Azt meg még jobban remélem, hogy egyszer vége lesz ennek az egész járványnak, vagy kitalálnak rá valami hosszútávon hatékony oltást, de egyelőre nem itt tartunk.

2021. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!