Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki rá tud...

Van itt olyan, aki rá tud nézni egy EKG felvételre ha feltöltöm valahova? A háziorvos csinálta nekem és azt mondta van rajta eltérés de semmi vészes, viszont nekem bántja a csőröm, hogy csak ennyit mondott.

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, Doktor Professzor Gyakorikérdések Felhasználó ma pont rendel, ne kímélj minket.
2021. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen megnézem , de nem vagyok orvos , csak szoktam ilyeneket elemezni hobbiból.
2021. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de honnan tudod, hogy nem olvassa ezt a kérdést egy fiatal orvostan hallgató, vagy éppen egy kariológiai aszisztens aki egy kisebb eltérésre esetleg választ tud adni? Nyilván nem egy teljeskörű orvosi elemzést várok.
2021. nov. 11. 16:59
 4/7 A kérdező kommentje:

2es válaszoló, parancsolj.


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. nov. 11. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem például be van állítva a figyelt kulcsszavaknál, ezért fel is szokta hozni nekem az ilyen kérdéseket. Ugyanúgy, ahogyan másoknak is például be lehet állítva autószerelés vagy bármilyen témakör. Egyébként meg az is egy sztereotípia, hogy csak egy orvos tud EKG-t elemezni.
2021. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Sőt, egy orvos pont nem tud.
2021. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ezt írtam, idióta! Nehéz a szövegértelmezés? Azt írtam, hogy nem csak orvosok tudnak kizárólag EKG-t elemezni. Választ nem adtál a kérdésre, én adtam igaz üzenetben, de azért legalább megpróbáltam segíteni a kérdezőnek.
2021. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!