Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este nagyon sokat...

Tegnap este nagyon sokat ittam. Hánytam is. Azt hittem előző este kiadtam magamból mindent, de ma reggel ugyan olyan rossz volt. Sokat hánytam, de még mindig nagyon rosszul vagyok. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit kell csinálni, hisz még sosem voltam ennyire részeg és még sosem hánytam az alkoholtól. Nektek mi vált be ilyen helyzetben?


17L



2021. nov. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják másnaposságnak. Nem lehet vele mit csinálni, ki kell pihenni. Igyál sok vizet és próbálj meg enni valamit!
2021. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Folyadék - és ionpótlás, sok C - vitamin (1000 mg - ból 3-4 is simán), és algopyrin a fejfájás és az emiatti émelygés ellen.


Ha megtanulod, hol a határ, remélhetőleg máskor nem jársz így.



Legközelebb lefekvéskor vedd be a sok c vitamint és a f.csillapítót (ha már nem "tervezel" hányni), legyen sok víz az ágyad mellett, akkor a másnap nem egy rémálom, csak kicsit több fáradtság.


Mekis sajtburgert és kólát kívántam ilyenkor mindig, mások húslevesre meg ilyesmikre esküsznek.



Jobbulást!

2021. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mai napod így fog telni, de holnapra már jól leszel. Pihenjél, ha kell még hányni, add ki. Egy egy falatot próbálhatsz enni, egy egy kortyot inni, de ne sokat és ne erőltesd, mert lehet hogy ismét hánynod kell majd. Én mikor ennyit ittam még a vizet is kihánytam másnap.
2021. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igyal meg egy üveg sört és semmi bajod nem lesz
2021. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, ügyes voltál, pláne így 17 évesen.
2021. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!