Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a hangom? :S

Genevieve kérdése:

Hogyan hozzam rendbe a hangom? :S

Figyelt kérdés

Énekelni járok,de berekedtem,és keddre vissza kéne hozni a hangomat,hogy megint menjen az éneklés.. Nemsokára hangversenyem lesz és gyakorolnom kell..Gyors és hatásos tippeket kérlek:)

köszi..16L


2010. szept. 4. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:57


14 ezer forintos gitárom van lúzerkém, és mindent eljátszok rajta amit szeretnék.:D Amúgy megnézném én a te gitáros művészetedet. Egyébként milyen zenét hallgatsz, lady gagát? Vagy justin biebert? Elég nagy lúzer lehetsz alapból, ha már ilyen helyekre jársz.:)) Az iskolai kórus, sajnos az iskolában marad:( BB veszteske^^

2010. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nem járok iskolai kórusba,hanem énektanárhoz külön,de szeretem ezt az ágat is,és néha ilyeneken veszek részt..és nem hallgatok Lady gagát,se Justin Biebert,mert ők szarok. Leginkább Korpiklaani,Eluveitie,meg ilyenek.

És nem az éneklés az álmom,nem ezzel szeretnék foglalkozni 10év múlva,szóval tökmindegy,hogy kikerülök-e valahová,vagy sem,büszke vagyok magamra,és nekem ez a lényeg:)

nekedis szia*

2010. szept. 4. 16:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Csupán legközelebb ne kérdezd egy másik embertől, hogy mit tud ő az éneklésről, mert lehet h 100x többet mint te.:)
2010. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én elhiszem,és gratulálok,hogy ilyen eredményeid vannak,meg hogy eltudsz játszani mindent,ez irigylésre méltó.

A kérdésem ezvolt,köszi a választ,és sok szerencsét továbbra is..:)

2010. szept. 4. 16:25
 15/17 anonim ***** válasza:

Neked is sok szerencsét, nem akartalak lebszni csak felidegesedtem ezen, hogy mit tudok én az éneklésről.

Szia

2010. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

TEA TREE OIL – teafa-olaj 1 dl vízbe 2-3 csepp, naponta 3-5 x toroköblítés.

Hagymatea: Felszeletelt hagymát forró vízzel leöntünk, ha 40 fokra lehül mézet keverünk bele.

Homeovox ( homeopatikum )

2010. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Inhalálás sós víz gőzével.
2010. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!