Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a hangom? :S

Genevieve kérdése:

Hogyan hozzam rendbe a hangom? :S

Figyelt kérdés

Énekelni járok,de berekedtem,és keddre vissza kéne hozni a hangomat,hogy megint menjen az éneklés.. Nemsokára hangversenyem lesz és gyakorolnom kell..Gyors és hatásos tippeket kérlek:)

köszi..16L


2010. szept. 4. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

haaangverseny hahahahha.

Amúgy ne énekelj addig, ne igyál hideget, ne üvöltözz, keveset beszélj, kíméld a hangod, egyél mézet. De nem biztos h rendbejön keddig.

2010. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hársfatea mézzel, forrón. Hordj addig sálat mindenhol. Gondolom ha beteg is vagy neocitran, orrcsepp. A pálinka is csodákra képes.
2010. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nemértem miért vicces a hangverseny..szeretem ezt csinálni..

De köszönöm a válaszokat,remélem minden rendben lesz: )

2010. szept. 4. 15:40
 4/17 anonim ***** válasza:
nyers tojássárgája cukorral. szerintem nagyon finom :):9 ha anyukád csinál piskótát, akkor kimehetsz kóstolni, mert az is így készül
2010. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

szerintem is finom:) az jó rá?:O

nemis tudtam,kipróbálom,köszi az ötletet:)

2010. szept. 4. 15:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem leszel énekes ha ilyen hangversenyekre jársz, az éneklés nem itt kezdődik. Ezért vicces ez a dolog.
2010. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ki mondta hogy az akarok lenni? Szeretem..és nekem megéri,és ha ezt szeretném csinálni,akkor kinek miköze hozzá,nemigaz? Amúgymeg nem akarok énekes lenni. És nem vicces. És mit tudsz te az éneklésről?

na mindegy,nem ez a kérdés..

2010. szept. 4. 15:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, 4 éve éneklek, 4 éve gitározok, saját dalaim vannak, egy igen neves énektanárnőhöz járok, és én bocsi, de kihagyom az iskolás kis ócska ilyen versenyeket, meg kórust..:D Hahaha, gondolom 3x annyit tudok az egész zenéről, mint te.
2010. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jah amúgy melodic metalt, metalcoret hallgató lány 16L akár csak te ;)
2010. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Érdekes..Tudok gitározni,és énekelni is,és nem csak hangversenyekre járok,de most pillanatnyilag ez vár rám,és szeretném végigcsinálni,és nem veszekedni erről.

Gratulálok,hogy van pénzed arra az igen neves énektanárnőre,hogy százhúszezres gitárod van,és hogy nincs jobb dolgod,mint azzal foglalkozni,miért tettem fel a kérdést.Pacsineked.

2010. szept. 4. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!