Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Társaságban az...

Mi bajom van? Társaságban az emberek ritkán szolnak hozzám, de lehet azért, mert még akkor nem ismerem őket. Beszélgetést kezdeményezni ritkán szoktam, mert úgy érzem nem elég nőies a hangom.

Figyelt kérdés
Gyakran inkább nem szolok hozzá a témához, mert szerintem furán néznek az emberek miután megszolalok. Attol félek, hogy a hangom miatt van ez. Lehetséges, hogy az emberek nem szeretik ha beszélek, mert rossz a hangom? Túl fius?
2009. dec. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Nőket nem a fiús és nem fiús hang alapján tesznek csoportokba... :)
2009. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ezt a kérdést. Annyi különbséggel, hogy szerintem ez nem a hang miatt van :D Bár nekem is elég mély.
2009. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már többször felszedtem gépben, ott nem tűnt olyan furának, persze más mint ahogy én hallom egyébként, de ezt tudtam eddig is. köszi a válaszokat, még jöhetnek :D
2009. dec. 8. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg totál anyukám hangját "örököltem".

Már megsemmerek egyes helyeken szólalni..

2009. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!