Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kezemen belevágtam eléggé a...

A kezemen belevágtam eléggé a körmömbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szélén nagyon fáj , amikor hozzáér valami. Kenegettem betadinnal meg sebtapaszt tettem rá de nem segít.

Sajnos most nincs lehetőségem dokihoz menni! Légyszi segítsetek mit lehet ezzel csinálni?



2021. nov. 15. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Betadin helyett hidrogén peroxid és türelem
2021. nov. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 10 deka farhát ***** válasza:
83%
Sose értettem ezt a nincs lehetőséget... Egyik ismerősöm papupcsban belerúgott egy fűrészbakba, nyílt sebe lett, de leápolta és nem foglalkozott vele tovább, mondván dolga van, nem ér rá orvoshoz menni, meg messze is van, meg akármi. Addig húzta, amíg végül amputálni kellett a sérült ujját.
2021. nov. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Min akarod, hogy segítsen? Az legalább 2-3 hét mure telhesen rendbejön. Nem tudom milyen a vágás, mekkora, neked kell dönteni, hogy orvosi eset vagy nem.
2021. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hete megszúrt valami pici dolog az ujjamnál a körömnél. Első nap csak fájt, második nap pirosodott, harmadik nap körbe tele volt gennyel, ekkor már elég lázas voltam, és sebészet lett belőle. Pedig csak 1 pici szúrás volt nem is látszott, csak ha az pont baktériumos vagy akármi akkor baj lehet belőle. Kitisztította az orvos, bekötötte és 1 hét alatt meg is gyógyult pedig teljesen bebrnult az a felület az ujjamon. Ne várj idáig, mint én.
2021. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!