Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen oltást tudok felvenni...

Milyen oltást tudok felvenni hogy tudjak EU-ban utazni majd, teszt nélkül?

Figyelt kérdés

Két kínaival vagyok beoltva, viszont azt nem fogadják el.


Csak 3. oltással csak a johnson and johnson vakcinájával oldható ez meg (úgy tudom az az egyetlen dupla)?

Egyébként szükségem lenne egy 4. oltásra is, úgy hogy a 3., 4. nem kínai és nem szuptnyik?



2021. nov. 15. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Johnson&Johnson, bár pl. Az osztrákoknál már ebből se lesz elég 1...
2021. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021-ben az emberek azért oltatják magukat,hogy utazni tudjanak.Nem azért,hogy ne legyenek betegek. Nonszensz az egész.
2021. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm én is így tudom

#2 be vagyok oltva 2x, még előtte úgy gondolom el is kaptam. azért oltottam be magam hogy ne legyek beteg nyilván ez az elsődleges, de ha tehetem szeretnék utazni is.

2021. nov. 15. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
És tényleg vannak olyanok akik csak az utazás miatt kérnek 1 oltást.
2021. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 de legalább kérnek.


Valószínű hogy 4. oltás is kelleni fog majd és így tovább, mint az influenzánál, úgyhogy talán természetessé válik majd hogy oltsanak az emberek. Bár aki még 1-et sem adatott be magának azt nehéz rávenni, remélem kötelezővé teszik olyan szinten hogy bizonyos helyekre (bolt/bank/stadion/színház/mozi/egyéb üzletek) csak oltással(/oltási igazolvánnyal) lehet menni.

2021. nov. 18. 08:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!