Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a "bikázás"? Pontosan...

Mi az a "bikázás"? Pontosan mi ez, hogy néz ki, és mi a hatása? Most hallottam róla először és csak lestem, hogy ez mi.

Figyelt kérdés
Nem, nem akarom elkezdeni, csak érdekel

2021. nov. 15. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én se tudom de sose kérdezném meg mert nem érdekel.
2021. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Sosem hallottam még róla. Biztos vagy benne, hogy drog és nem kocsi bikázásról van szó? Akár a kettőben lehet valami közös. Lehet a mellbimbóidra kötik a pozitív negatívot oszt' jól bebikáznak vele. Nincs tippem.
2021. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Lefulladt autó akkumulátorának beindítása.
2021. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is csak azt az értelmét ismerem, amit a #3 ír.
2021. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy másik autóról,vagy feltöltött akkumulátorról inditani olyan autót,melynek nem üzemképes az akksija .
2021. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Esetleg drogozásra gondolsz???


[link]

2021. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ott van a kulcsszóban is hogy valami dizájner drog
2021. nov. 15. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A bika (4f-mdmb-bica) valóban egy dizájner drog. Ez az egész történet úgy indult hogy a sima cannabis tiltva volt a legtöbb országban. Viszont a benne léfő fő hatóanyagot (a thc-t) már régebben is megpróbálták teljesen szintetikus úton előállítani. Erről régebben Alexander Shulgin is írt könyvet, és többféle szintetikus thc képlete is szerepelt az egyik könyvében. Kínában a kémikusok rámentek (még a 2010-es évek elején) hogy direkt olyan szintetikus kannabinoid receptor agonista porokat állítsanak elő, amik nincsenek szabályozás alatt. Így indult el annó a herbál. Eleinte a könyvben lévő jwh, vagy am szériák jöttek ki, amik az elején jó hatást is nyújtottak, ráadásul viszonylag biztonságosan. Ezek hamar elterjedtek, mert ugye a sima fű könnyen kimutatható volt, és illegális. Ezek az új herbálok viszont erősebb hatást adtak, és akkoriban aki megrendelte annak másnap házhoz hozta a postás néni. Csakhogy idővel elkezdték betiltani a herbálban lévő kémiai képleteket, variánsokat, analógokat is. A terjesztők pedig megint újabb-újabb-újabb ... kémiai szerkezetűeket állítottak elő, amik még ugye megint nem, voltak betiltva. Így folyt a macska-egér harc, és több 100 féle harbál variáns után megjelentek azok, amik már nagyon gázos hatásúak voltak, és aztán már volt olyan aki itt-ott bele is halt ezeknek a használatába. A bika egy jó éves cucc, és mára már nem igen van jelen. Előtte viszont olyan volt épp amiből 1:20-as arányban lehetett csak hígítani (pl acetonban) és így ugye 1 g tiszta porból, csak 20 g herbál jött ki. Azelőtt voltak pl 1:40-esek is. Na most kb 10 ezer volt a por, így nem volt mindegy hogy 20 grammot, vagy 40-et tudnak belőle csinálni. A bika előtt jellemzően gyengék voltak, és azt szokták meg az emberek, dílerek (akik a biót készítették belőle). A bika viszont 1:50 ben is úgy kiütött hogy egy óráig se kép - se hang. Viszont nem tudták hogy ilyen erős, így amikor bejött akkor hetek alatt 10-.esével haltak bele az emberek (nagyrészt a rossz hígítás végett). A bika mára azonban eltűnt. Sőt volt azóta egy "utóda" de már az is kiment, vagy lehet betiltották. Most is jelen van azonban a herbál, és ezeknek manapság nem épp életbiztosítás a használata. Viszont legalább 3 féle fordult meg a bika óta. Tehát a régi bika már rég nincs közöttünk.
2021. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8, attól hogy tiltva van, még nyilván árulják, ne legyünk naívak. 🙃


Kb egy napja olvastam, hogy valaki rá van cuppanva.

2021. nov. 15. 12:56
 10/11 A kérdező kommentje:

De köszi a kimerítő választ.

Szóval olyasmi mint a többi bio cucc.

2021. nov. 15. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!