Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem. Tegnap...

Lenne egy kérdésem. Tegnap megjött az első menstruációm, viszont nem rendes vér jön ki, hanem csak kicsi barna folt. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ez így szokott kezdődni, és egy darabig így lesz. Annak idején borzasztóan megijedtem, mert fogalmam nem volt, mi lehet ez. Engem ugyanis senki nem "világosított" fel, ezért titokban gyötrődtem miatta. Ne félj, előbb-utóbb be fog állni.

N

2021. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

És inkább hordják vastagabb betétet nehogy erősebb vérzésem legyen, vagy elég a vékonyabb?

2021. nov. 15. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát így az elején talán még nem kell, sőt, lehet, hogy később sem. Ez mindenkinél más. Azt tudom mondani, hogy figyelj rá, légy felkészülve a betét cserére. Tampont így az elején még nem ajánlom, de később azt is lehet. Azért nem ártana anyukádat is beavatni.

N

2021. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Teljesen normális, nekem is csak egy barna folt volt először. Mivel még csak most jött meg, egy kis időbe telhet, hogy beálljon, az elején lehet rendszertelenül fog megjönni. De persze ez is ember függő, nekem pl. azonnal beállt. :)
2021. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!