Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt pánikbeteg, vele is...

Aki volt pánikbeteg, vele is az volt hogy apro dolgokon is aggodott, nevetséges dolgokon, aminek semmi értelme nem volt? Nálam igen, meg állandoan a halállal foglakozok

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére csak kb.2-3 hónapig tartott ez az időszak. Összejött minden: munkahely, család, betegség, stb. Nem csak hogy aggódtam mindenen, hanem sokszor ok nélkül rám tört a sirás, alig mertem az utcára kimenni mert elfogott a remegés, szédülés.

Fordulj orvoshoz, tudnak segiteni.

2010. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Anyukám pánik beteg volt amikor én meg a hugom még nagyon kicsi volt, és egyedül volt velünk, mert apu a munkája miatt volt, hogy napokig nem volt otthon. Ő is minden kis apróságon pánikolt. De ami a legdurvább, hogy szívrohamhoz hasonló tüneteket produkált. :S
2010. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MÉg minidg az vagyok, és igen van olyan dolog ami más embernek tökre természetes én meg túlaggódom

pl olyanok h jaj ugye holnap nem lesznek sokan a buszon, sé ezen rágódok és félek tőle

szal értelmetlen sok baromság, normálsi ember ilyenekre még nem si gondol, én meg félek tőle

de hát hulye vagyok

2010. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nem hülyeség,hanem pánikbeteg vagy.ilyat ne mondj hogy hülye vagy.Én is állandoan aggodok,butának érzem magam mindenhez ez miatt.Szörnyű
2010. szept. 6. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon komoly dolgokat hoz elő. Nekem amikor rohamom van pl ami ijesztő, hogy a mellkasomtól a nyakamig erős vörös tenyérnyi foltok jelennek meg. Nagyon durva. Magasvérnyomás is kijött jóval hamarabb miatta, családban van de azért általában később öröklödik. Undorito egy betegség. Alattomos és abszolút mindenre kihat.

Szerintem menj el nyugodtan egy orvoshoz, hátha segit. Csinálj olyan dolgokat amit szeretsz leginkább.

2020. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!