Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félünk a barátnőmmel mi eddig...

Félünk a barátnőmmel mi eddig mindig vedekeztunk durexel és múltkor csak 1 másodperc se volt hogy koton nélkül be raktam neki de nem tövig de ki is vettem és előtte nem csináltunk semmit ennyitol nem terhes ugye?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet terhes, mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumot, de ennek az esélye nagyon minimális. Legközelebb legyen eszetek... (Ennek az alig egy másodpercnek mégis mi értelme volt?)
2021. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
N😖
2021. nov. 17. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu, de csinaljon a baratnod tesztet es maskor ne szorakozzatok ezzel, vagy vedekezzetek gyogyszerrel.
2021. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szórakoztunk, mindig vedekeztunk! Csak most nagyon felelotlenek voltunk de még 1 masodperc se volt 😖
2021. nov. 17. 21:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Még tini koromban hülye fejjel gyakran csináltam gumi nélkül, soha nem volt belőle gondom. Másik haverom meg egyszer hiába nem élvezett el a lányba akkor is terhes lett a lány.

Más meg hiába próbálkozik évekig is akár és semmi, van akinek meg az előváladéktól is megeshet.


Terhes lehetsz, de nagyobb valószínűséggel nyersz a lottón.

2021. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És neki holnap kéne még jönni ugye
2021. nov. 17. 21:49
 7/16 anonim ***** válasza:
4%

Csajommal három éve guminélkül csináljuk, és nem szed semit, van hogy ki sem veszem, hanem megy bele minden.


Párszor késett két hetet, de semmi több.


Szerintem feleslegesen aggódsz, még ha terhes is lesz és lesz pozitív teszt is (amit jobb ha előtted végez, nehogy át legyél verve), akkor sem biztos, hogy a három hónapos kort eléri a magzat. Simán elvetél pár forró fürdőtől, meg amit ilyenkor a nők le szoktak idegeskedni maguktól is amikor rájönnek, hogy nincs kastély meg Bentley a fenekük alatt.


De, ha mégse így lenne akkor megérdemli az életet a kiskukac, gyüjtsél babakocsira meg pelenkára!


Bárcsak már én gyűjthetnék...

2021. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha most kell megjonnie, akkor vajmi keves eselye van. Hazudnek, ha azt mondanam, hogy en nem csinaltam ilyet, de mindig annyira hazavágott a parázás, hogy megfogadtam, hogy nem lesz tobbet ilyen.

Amugy mindig azzal nyugtattam magam, hogy masok hosszu evekig probalkoznak (megjegyzem sose elvezett belem a baratom, amig nem kezdtem gyogyszert szedni) es nem jon ossze nekik a baba, nekem miert jonne (az mar mas kerdes, hogy elkezdtem ezen parazni, hogy mi van, ha nem lehet gyerekem XD)

2021. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

"Másik haverom meg egyszer hiába nem élvezett el a lányba akkor is terhes lett a lány."


Ja vagy nem volt más madár éppen :D.

2021. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok apa lenni 16 évesen kurvára felelotlenek voltunk. Én nem akarom le kötni az életemet meg ő se nekem celjaim vannak még. 😖
2021. nov. 17. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!