Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt pszichiátria zárt...

Felnőtt pszichiátria zárt osztály?

Figyelt kérdés

Valaki nem feküdt bent mostanában?

Hogy lehet ezt túlelni?



2021. nov. 19. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Semmi gond nincs ott. Mire vagy kíváncsi?
2021. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer voltam zárton, de csak 2-3 napra, annyi meg simán kibírható. Hosszabb idő viszont már "idegőrlő"..
2021. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan rosszul voltam, hogy igazából nem is nagyon érdekelt, hogy hol vagyok, de visszagondolva semmi rossz nem történt ott, csak hát nem jó kedvéből van ott senki. Mikor jobban lettem, már nagyon rossz érzés volt a bezártság, szerettem volna kimenni sétálni, meg minden, de akkor már haza is engedtek szerencsére.
2021. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én másfél hónapig voltam zártosztályon 10 évvel ezelőtt. Túl lehet élni, csak az a baj, hogy utána "örök" gyógyszerkezelésre ítélik az embert, az pedig nem egy kellemes állapot. Ha a gyógyszert nem szedném, akkor szúrnának. Szabad akaratról szó sem lehet. Nem is lehet igazából véleményed se, mert akkor dupla adagot írnak fel.

Azt is vallják, hogy kigyógyulni nem lehet betegségből, csak szinten tartani.

2021. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!