Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha romlott ételt...

Igaz, hogyha romlott ételt eszek akkor lehet, hogy csak napok/hetek múlva leszek tőle rosszul?

Figyelt kérdés
És akkor most azon parázhatok napokig hogy mikor leszek rosszul??
2021. nov. 19. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ha romlottat eszel, azt elég hamar megérzi a szervezet, és vagy így, vagy úgy, de szabadulni szeretne tőle.
2021. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lóafszt! Pár óra múlva fosni fogsz, vagy hányni, de lehetnek cifrább tünetek is.
2021. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Délután öt körül aznap lejáró camambert sajtot ettem. Meggrilleztem, ahogy kell, jóízűen benyontam. Este 9-10 körül minden bajom volt, nagyon rosszul voltam. Lefeküdtem aludni, éjjel 2-kor felriadok, rohanás a wc-re. Alul-felül egy időben... Úgyhogy mondhatni ahogy elkezdi lebontani a gyomrod, úgy rögtön jelentkeznek is a gondok. Egyetértek az elsővel, hisz ebben az esetben is a rossz ételtől elég sietősen távozni szeretett volna a szervezet.
2021. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Látod? Lehet 2 év múlva meghalsz mert ettél valamit :D

2021. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 véletlen lepontoztam pedig fel akartam 😅

:DDD Behalok, még jó hogy nem húst ettem

2021. nov. 19. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5


De vizet csak iszol, nem? Na ugye... Meghalsz! :D

2021. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában hamar kijön, de a listeriozisnak 3 hónap is lehet a lappangási ideje. Ált.nem húsban van, hanem lágy sajtóban, mosatlan gyümölcsben.
2021. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!