Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TB - mi legyen most?

TB - mi legyen most?

Figyelt kérdés
Az előző évben szociális ( önkormányzati) támogatás keretében nem kellett TB-t fizetnem. 11.16-án ez lejárt, egyelőre nem kaptam mèg semmi levelet. Innentől viszont én szeretném fizetni, de ennek mi a módja? Meg kell várni valami határozatot a megszűnésről? A NAV úgyis küldi majd a levelet? Vagy egyik se?

2021. nov. 22. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Esetleg elmehetnél dolgozni és lenne tb-d…

Amúgy meg nem fogsz kapni semmit, kezd el fizetni

2021. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Grat...látom elfogtad. Mit tudod te miért kaptam? Nem véleményt kértem a támogatásról.
2021. nov. 22. 09:19
 3/5 A kérdező kommentje:
*f
2021. nov. 22. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha csekken akarod fizetni akkor be kell menned a navhoz és bejelenteni, hogy te akarod fizetni magad után csekken. Ez a te kötelességed a nav nem fog értesíteni, ilyenre ne is várj.

Ha viszont van ügyfélkapud akkor be sem kell menned a navhoz csak ki kell töltened a CSEKK nevű nyomtatványt az ÁNYK rendszerében és beküldeni a navhoz.

2021. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

ha lejárt, akkor tizenhatodikán automatikusan lezárult

Nem kell tenned semmit, kapod az értesítést (meg csekket is) a NAV-tól automatikusan majd, mivel már automatikusan írják elő

2021. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!