Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik ki a haja a...

Miért hullik ki a haja a koronavírusos embereknek?

Figyelt kérdés
Hogy tudja ezt okozni ez a gané vírus?

2021. nov. 25. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell minden szart erre fogni

Minden erről szól long covid,post covid

Nem uncsi meg?

Nem mindenki egyformán reagál egy fertőzésre

Ahogy a szent oltasra sem

2021. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mivel a COVID szinte minden szövetet képes megtámadni, és nem lehet előre jelezni, kiben hol és el "sikert", ezért elég sokféle poszt-COVID van sajnos.
2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból is a vírusos, lázas megbetegedések után intenzívebben hullik az ember haja.
2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Attól hogy te valamit a fejedben kitalálsz,és utána le is írod,attól az még nem válik igazzá.
2021. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, nekem nem hullott ki. Ennyire szeretsz általánosítani?
2021. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sem hullott ki.

Kérdező, neked az agyadat támadta meg a koronavírus!

2021. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Benne vagyok két hajas csoportban is, rengeteg poszt született erről, ismerősi, rokoni körben is volt nem egy ismerősöm, köztük olyan is, akinek a gyönyörű, dús hajkoronája kb lefeleződött. Én komolyan nem értem, miért hőbörögnek itt páran, hogy jáááj nem ezé van. Ez a jelenség létezik. Ettől nem lesztek tökösebbek, informáltabbak, nincsen logikus magyarázata annak, hogy egy tényt tagadni próbáltok.

Sima mandulagyulladástól és mondjuk egy vakbélműtét után is előjöhet ez a panasz.

2021. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
EGYES koronavírusos embereknek hullik ki a hajuk, nagyon nem mindegy a megfogalmazás.
2021. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem hullott, szerintem is most minden nyavaját hirtelen ennek tulajdonítanak az emberek és kész. Tömegpszichózis az egész.
2021. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!