Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit írt fel az orvos amikor...

Mit írt fel az orvos amikor covidosak voltatok? nektek is ennyivel letudta?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam az orvost hogy rosszul vagyok fàj a fejem, szédülök, hànyingerem van, ver a víz,hőemelkedésem van és igazáól annyit mondott hogy valószínű covid. Szedjek lázcsillapítót és feküdjek.
2021. nov. 25. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, mit kéne írjon?
2021. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi antibiotikumot kaptunk, a Favipiravirt úgy kellett kikönyörögni.
2021. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínű covid? Kb. annyira valószínű, hogy covid, mint bármi más betegség. Teszteltesd le magad, bármilyen vírus fertőzés is nincs rá gyógyszer, covid esetén esetleg favipiravir.
2021. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző (mostani) orvosi hozzállás.Még mielőtt ez az egész el nem kezdődött,még rendesen kivizsgált az orvos,de ma már meg csak egyből rámondják hogy covid,és azzal el is van intézve.
2021. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Most ez bevett szokás lett hogy bármi bajod nem kezelnek, túlzás nélkül ha levágod a kezed is tojnak rád,inkább elmennek kávézni, vagy sütikézni valamelyik üres kórterembe.
2021. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bevett szokás csak most szenvedjek az algopyrinnel és még kitudja lehet rosszabb is lesz.
2021. nov. 25. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fognak semmit felírni.
2021. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor üljek itthon ezekkel a tünetekkel és szenvedjek hetekig?
2021. nov. 25. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Lényegében igen,nem érdekli őket ha bele is pusztulsz, ha meg lélegeztetőre kerülsz(nem csak koviddal lehet) az csak nekik jó, legalább nő a szám, nem tudsz mit tenni, ha nem vagy karanténban, akkor mondjuk nem kell otthon ülni :D
2021. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy felvette a telefont. Amikor én már alvadt vért köptem, a háziorvos fel se vette a telefont, a körzeti ügyelet a mentőket javasolta, a magánkórház szintén elküldött azzal, hogy vészhelyzetben nem fogadnak. A korábbi háziorvosom mentett meg.
2021. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!