Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid fertőzéa után 2 héttel...

Covid fertőzéa után 2 héttel van aki sportolt már? Sajnos én igen most, félek, hogy baj?

Figyelt kérdés

Nov. 11.-én lettem jól. Most 25.-e van.

Rollerrel járok mindennap egyébként suliba. 2 hétig voltam karanténban, addig sehova se mentem. Most volt 4 napot suliban. Aztán ma mentem tornára, mert szerettem volna kicsit mozogni. Könnyű feladatok voltak nem annyira ment fel sztem a pulzusom. Viszont rollerrel mentem elég gyorsan és éreztem, hogy mire megérkeztem nagyon vert a szívem, de olyan furán, olyan öblösen, kicsit megijesztett.


Holnap bejelentkezek szív uh-ra, de csak 1 hónap múlva kapok időpontot.


Most olvastam, hogy 4 hetet ki kellett volna hagyni a sporttal!:( de nem is agyaltam én ezen. Annyira bánom, remélem nem lesz gond.:(


A betegség 5 napig rossz volt. Hőemelkedésem volt 37 meg 37,5 max 37,8 volt. Meg mellkas nyomás. Izuleti fajdalom. Kohoges nem volt egyaltalan.


Tudnátok valamit írni erre nekem, mert most 1 hónapig bánni fogom a rollerezést, meg a tornát...



2021. nov. 25. 20:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja meg tesi órám is volt a héten..
2021. nov. 25. 20:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, de ne erőltesd túl magad!
2021. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, csak rollerrel járok, mert bejárós vagyok és kegyetlen messze van az egyetem.

Mindenesetre beiratkozom majd szívuh-ra. De előre látom, hogy januárba fogok tudni majd csak menni!!! Aztán addig nem tudom elkerülni a mozgást. Pl. Tesiről se kapnék felmentést, meg szeretek mozogni. Meg olyan szakra is járok, ahol kötelező tárgyból 2 is tesis.

2021. nov. 25. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól még szólhatsz a tanárnak, hogy nem bírod, mert most voltál beteg.


És beszéld meg az oltást az orvosoddal!

2021. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom, van oltásom egyébként. Oltás ellenére lettem ilyen beteg sajnos.

Júniusban terveztem újra oltatni, mert szerintem inkább kivárom a 6 hónapot, de az is lehet majd szeptemberben, mert nyáron nem lesz vírus.

2021. nov. 25. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad az utolsó oltást?
2021. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Április.
2021. nov. 25. 23:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és pfizert, ha ez bàrmit is számít.
2021. nov. 25. 23:35
 9/12 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok, még azt hiszem ezt se írtam a kérdésbe, mert ezt nem tartottam fontosnak
2021. nov. 25. 23:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Áprilisi oltást már legkésőbb szeptemberben meg kellett volna újítani
2021. nov. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!