Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlthét pénteken volt egy keményebb lábedzésem, majd másnap szombaton arra keltem, hogy fáj a térdem felsőbb része egy bizonyos ponton.

(Szinte biztos, hogy az egyik láb gyakorlatomtól, mert ha ugyanolyan pozícióba teszem most a lábamat, mint ami a gyakorlathoz kell, csak akkor fáj [ez csak mellékes infó volt])


Lépni tudok, semmi gond nincs vele, csak ha bizonyos pozíciókban vagyok (például állva beszeretném hajlítani a lábamat, vagy mondjuk ha fekvés közben fel szeretnék állni, azaz megemelem a lábamat) akkor elég kellemetlen.


Tudom, hogy itt nem fogok megfelelő választ kapni erre, el is fogok menni orvoshoz, csak kíváncsi lennék, hogy mi lehet ez? Volt valaki más ilyen helyzetben?



2021. nov. 27. 07:09
 1/3 norbiplayer06 válasza:
Milyen gyakorlattól fájdult meg?
2021. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Kisebb porcsérülés lehet.
2021. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk megmondani, mi lehet, de az biztos, hogy pihentetni kell vagy 6 hétig, annyi az ilyen hasonló, zúzódásos sérüléseknek a gyógyulási ideje.
2021. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!