Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyetlen kapaszkodóm az...

Az egyetlen kapaszkodóm az oltás, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Be oltattam magam két Pfizerrel, viszont azt látom, ahogy egyre több oltott van egyre magasabb is a megbetegedések száma és a halálozás, nekem egyetlen kapaszkodóm az oltás, csak ebben hiszek. Mi a valóság? Miért történik ez?

2021. nov. 27. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

én nem fb-ozok és leszarom Vikit. akkor most nem illek bele a kategóriába? mi lenne, ha te is megpróbálnál nem csak konteós híreket olvasni? esetleg végig is gondolni dolgokat?vagy ha nem értesz valamihez, akkor igazi tudományos cikkeket olvasgatni? értem én, hogy ez időigényes, meg nagyon bonyolult, de ha a suliban nem figyeltél és azóta sem foglalkoztál ezzel, akkor nem tudom miért hiszed azt, hogy mindent tudsz?

én nem gondolom magamról azt, hogy értek hozzá, de legalább megpróbálok utánaolvasni és gondolkodni. nem mellesleg pedig nem hiszem azt, hogy csak magamért vagyok felelős. sejtem, hogy nekem nem halálos a vírus, de van társadalmi felelősségvállalás is.

2021. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Vicces, hogy néhány országban szinte teljesen megszűnt a világjárvány, a megvezethető, vakcinázós országokban meg tombol. Én azt kívánom szakadjon még a világra nagyon sok fertőzött és mutáns, hogy végre elkezdjen gondolkodni az ember, és nem vakcinázni, hanem új megoldások után kutatni. Nevetséges, hogy egy járvány kifog a modern emberen. Mi lenne, ha jönne egy 15x durvább vírus? Amitől mondjuk az emberek összeesnek, habzanak, rángatóznak az utcán, és mindenfelé halottak hevernének.
2021. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Ami lehet el is jön, hiszen az egész világ látja, hogy mennyire sebezhető az emberiség egy sokszor tünetmentes világjárvánnyal, nem lepődnék meg, ha valaki egy laborban gondolna egyet, és a béna emberiség pofájába tolna egy 10x durvább vírust.
2021. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
70%

Ha az oltásban nem is bízol, még ott van a sámán. Tudod, a Nefossámán!

De tényleg, bazky! Az immunrendszer legnagyobb gyilkosa a félelem, a stressz. Ha így folytatod, te fogd felkínálni magadat a vírusnak.

2021. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Bele fogsz hülyülni a félelembe... Attól leszel beteg nem a vírustól...

Táplálkozz egészségesen, sportolj, turbózzad az immunrendszered a téli időszakban vitaminokkal. A feleségem és jómagam is épp COVID-osak vagyunk. Én 2 dózis oltással, ő oltatlanul. Tünetek és lefolyás kb. ugyanaz. Nála 4 napja hőemelkedéssel kezdődött ami tartott 2 napig, aztán orrdugulás és tompa ízek és szagok.. Most kb az orrduguláson kívül semmi ( hál' isten.)

Nálam szombaton kezdődött, szombat-vasárnap hőemelkedés, most általános gyengeség... De fel tudok kelni, ellátni itthon a dolgokat...A kutyával nem játszok 2 órát az udvaron, most 2-3 szor eldobom a labdát aztán spurizok be, mert valamiért a hideget nem bírom...remegek :)

Jó egészséget mindenkinek!

2021. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6%

Elvileg az ember addig védett, amíg van elegendő antitestje. Ezt írják kb mindenhol. Az első két oltás óta sokaknak nincs már elegendő.

Kérd a harmadikat.

Az oltottak is megbetegednek, csak kisebb eséllyel kerülnek kórháza, lesznek poszt-COVID-osak, halnak meg. Azért ez nagyon nem mindegy!!

Itthon jelenleg mehetsz mindenhova, edzeni, úszni, iszogatni, persze maszk nélkül. Nemrég óta kell maszk a zárt terekbe. Volt sok birkaprogramja kedves kis kormányunknak. A napi számok az egekben. De valahogy mintha a halottak és a kórházban levők száma nem olyan szorosan követné az új esetek számát, mint eddig.


Mindezek ellenére én is nagyon félek.

Krónikus beteg vagyok és hivatalos egy esküvőre..

Sejtheted!


Ráadásul én is peches típus vagyok, ha valami rossz megeshet, az meg is esik, ha a dolgok simán mennek, az rég gyanús.

2021. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!