Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány vakcinát lennél hajlandó...

Hány vakcinát lennél hajlandó beadatni, hogy el ne kapd a Covidot?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Mindegy, félévente simán mehet, nem parázok tőle.
2021. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
1
2021. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Bármennyit, ha 100% lenne, hogy a vakcinák ártalmatlanok és 100%, hogy hatásosak. De nem ez a helyzet.
2021. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Sehányat. Már voltam covidos és nem egy nagy szám.
2021. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

"Hány vakcinát lennél hajlandó beadatni, hogy el ne kapd a Covidot?"


Én nem félek a Covidtól, annál inkább azoktól a férgektől, akik annyira gerinctelenek, hogy másról sem tudnak beszélni csak erről a szarról, mintha az életben nem lenne más probléma.


Szerintem az emberek a legnagyobb gennyládák ezen a földön, szóval csak tőlük félek! :-)

2021. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 valaki : ***** válasza:
100%
2-t, ezt meg is tettem. Nem szeretnék már többet, elég volt. Nem fogom félévente oltatni magam. Nem vagyok vírustagadó, se oltásellenes, de ennek nincs értelme. Pumpáltatni az emberekbe ezt a löttyöt úgy, hogy ja amúgy simán elkaphatod, ja meg meg is fertőzöl másokat, ja igazából ugyan úgy van minden, csak kaptál egy szép zöld kártyát.Szerintem vagy rá kéne állni egy olyan oltás kifejlesztésére, ami tényleg hatásos és tényleg nem kapja el az ember utána a koronavírust stb. vagy pedig hagyni kell az egészet, menjen amerre "lát" a koronavírus. Tudom, tudom, az emberek élete, de attól hogy nincsenek korlátozások, aki veszélyeztetett meg fél, maradhat óvatos. És ha továbbra is itt hullámozgatunk, akkor meg legalább annyi ember hal meg azért mert nem lehet kórházba menni. Csak itt jön a kérdés, amit én két éve már nem értek: minden tiszteletem és részvétem, de miért fontosabb a koronavírusos ember élete, mint mondjuk az agyhártyagyulladásosé?
2021. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy a rákos betegé vagy bárki másé?Ez egy hiszti semmi más
2021. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 valaki : ***** válasza:
100%

Az agyhártyagyulladás azért jutott épp eszembe, mert azt hiszem a hölgy baja ez volt, aki meghalt mert elküldték minden kórházból. Tudjátok, amit Kásler "igaz történetekkel való szórakoztatásnak" nevezett.

Na de tényleg... Eleve azt sem értettem, hogy miért dobták ki a betegeket az első hullámban a kórházakból. Értem én, hogy talán sokan kerülhettek volna kórházba. De éppen most létező betegeket kidobni a talán majd egyszer, nem biztos, de mivan ha igen, amúgy valószínűleg nem, de jobbb óvatosnak lenni koronavírusosokért? Meg miért volt elsőbbségük? Mert ez az...Beteg se vagyok még, de tartogatnak nekem egy helyet, le van foglalva.

Sajnálok minden beteget, a koronást is, de ez akkor sem állapot, nem lenne szabad egyáltalán korlátozni a betegellátást.

2021. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!