Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik Magyarországon nem...

Akik Magyarországon nem adatnák be az covid-oltást, azok legtöbbjének orvosi, biológus és hasonló egyetemi végzettsége van vagy max. középiskolát végzettek?

Figyelt kérdés
Mi alapján mondja valaki, aki nem orvos, kutató, biológus, fogalma sincs az oltásokról, hogy veszélyes a covid-vakcina? Pláne azok után, hogy kaptak gyerekkorukban min. 5-7 különböző oltást. A híres "józan paraszti ésszel" még senki nem fejlesztett ki oltást.

2020. dec. 26. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Max. középiskolai végzettségük van az oltás ellenseknek
Minimum egyetemi végzettségük van az oltás elleneseknek
52 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 2 diplomám van, 1 műszaki (mérnök) és egy gazdasági Msc. És nem adatnám be.

Semmi pénzért. Majd ha fizikai erőszakkal lefognak és belém döfik.

Az egész egy gazdasági giga-manőver, semmi köze semmiféle valós vírusveszélyhez.

2020. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem van ilyen is, olyan is.

A hülyeség és az értelmi szint sohasem függ össze a végzettséggel.

2020. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
61%
Nyilán nem reprezentatív a véleményem, de egészségügyben dolgozva azt mondom neked, hogy az oltási hajlandóság és az iskola "szintje" között fordított arány van. Az orvosaink, gyógyszerészeink többsége kéri az oltást a diplomás főiskolásoknál mint én is sokan kérjük majd, a szakképzettek, laborosok, mentősök, ápolók körében már a többség szkeptikus a beteghordók, takarítók, konyhások meg szinte mind oltásellenesek.
2020. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:

2. Igazad van. Csak nehezen tudom megérteni, hogy valaki, akinek fogalma sincs arról se, hogy mi van az oltásban, vagy, hogy hogyan működik - tehát alapvető dolgokkal, amikről tudni kellene mielőtt kritizálja valaki -, hogyan terjeszthet annyi hülyeséget, mint amit itt olvasni (a chip dolog szóra se érdemes, de pl. hogy veszélyes, mert meghalt a nővér, akit beoltottak, meg hogy egy rakás mellékhatása van, vagy hogy tuti veszélyes, mert nem tesztelték évekig). És természetesen soha semmilyen forrást, vagy akár csak a saját érthetően megfogalmazott véleményüket se képesek leírni, csak annyit, mint egy makacs gyerek: "veszélyes mert csak".

Ugyanazok, akik bíznak a tudósokban, orvosokban amikor elmennek orvoshoz, aztán meg gyógyszertárban gond nélkül megveszik a gyógyszert, beadatják a gyerekeiknek az oltásokat, stb., azok most nem bíznak ugyanazokban a tudósokban, orvosokban, mert tuti meg akarnak ölni mindenkit.

2020. dec. 26. 11:17
 5/107 anonim ***** válasza:
72%

Még az orvos se oltaná be magát, élő adásban mikor megkérdezték akkor terrlt, hogy ő nem veszékyeztetett, mikor a műsorvezező monsta, hogy nem ezt kérdezte akkor nyögdécselt, de kimondta, hogy nem..


0:23-tól

[link]

2020. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
55%

"...akinek fogalma sincs arról se, hogy mi van az oltásban....hogyan terjeszthet annyi hülyeséget..."

A hülyeség mindig is ilyen volt. Az ugyanis nem a tudományra épül hanem a személyes megérzésekre.

2020. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
80%
Oké, ha én nem adatom be magamnak, az neked miért fáj? Te beadatod magadnak, megszerzed a védettséget és örülsz. Én meg bízom annyira a saját immunrendszeremben, hogy legyőz egy olyan vírust, amiből a betegek 99%-a kigyógyult. Én már nem jelentek veszélyt rád, mert be vagy oltva. Akkor miért akarod rám kényszeríteni az oltást?
2020. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
41%
Érdekesebb kérdés lenne hogy aki az oltás érdekében, az oltás elfogadása érdekében mantrázik itt annaik milyen az iskolai végzettsége. Szerintem lesúlytó lenne ha megtudnánk. Talán ha érettségi és nem vették fel az egyetemre mert szétnarkóza az agyát a romkocsmákban.Persze ingyen ő sem csinálja, valami előnyért nyomatja.
2020. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:

8. 1) a kérdésem nem arról szólt, hogy ki adatja be magának és ki nem, hanem hogy miért terjesztenek mindenféle alap, forrás nélkül rémhíreket emberek, akiknek fogalmuk sincs az oltás(ok)ról.

2) látszik, hogy nem ismered hogyan működik egy oltás (szerinted miért vannak kötelező oltások?), azaz vissz az eredeti kérdésre.

2020. dec. 26. 11:29
 10/107 A kérdező kommentje:
9. Na most lebuktam! Soros fizet minden oltás-párti kommentért 10ezer Ft-ot.
2020. dec. 26. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!