Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit több, mint egy hónapon...

Kicsit több, mint egy hónapon belül lehetek újra covidos?

Figyelt kérdés

Október 19-én már nem voltam jól, de azt hittem, csak egy sima megfázás. Egy hét múlva már jól voltam.. 2 napig. Aztán minden kezdődött előlről, majd elment a szaglásom és az íz-érzékelésem. Pozitív lett a tesztem. Mire megjött erről az eredmény, addigra már semmi bajom nem volt, de a 10 napot még itthon kellett töltenem.(Valószínűleg mire kiértek tesztelni, addigra már kifele jöttem a vírusból.)


Azóta eltelt 3 hét, teljesen tünetmentes voltam. Most ismét beteg vagyok, és ugyanúgy van minden, mint akkor.

Tompábbak az illatok is már.


Ez most újra covid lenne? Vagy még mindig?

Mikor mehetek legközelebb megint közösségbe?


Hozzátenném, oltatlan vagyok.



#Covid-19 #Újra covidos
2021. nov. 30. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Van olyan is, hogy post covid, utóhatás.

Munkatársam ugyanígy járt, pár héttel a lezajlott covid betegsége után egy hétre kidőlt megint, akkor minden tesztje negatív lett, influenzára is.

Persze, lehet más betegséged is, nem csak a covid létezik.

2021. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs időhöz kötve.

Simán lehetsz utána újra covidos

2021. dec. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Ma reggelre ismét elment az íz-érzékelésem, meg a szaglásom is.

Kíváncsi vagyok mostmár, hogy ha csinálnak tesztet, negatív vagy pozitív lesz-e.

2021. dec. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!