Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vízipipa ugye nem káros?

A vízipipa ugye nem káros?

Figyelt kérdés
Szeretném ha megerősítenétek, ugyanis egy csomó cikket látok amikben azt írják hogy nagyon káros, és százszor károsabb mint a cigaretta, ez bántja a lelkiismeretemet :S
2010. szept. 5. 17:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
9%
igen károsabb mint a cigaretta mert nem szűri meg a kátrányt és ugye az okoz rákot
2010. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A vízipipa dohányában nincs kátrány!!!!
2010. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Olvass vissza, rengeteg ilyen kérdés van, miért kell megint vitát szítani?

Amúgy káros, de közel sem annyira, mint a cigi!

2010. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Fogd fel úgy,mintha dohányoznál.Egyébként nem tudom minek kell vizipipázni,egy újabb baromság keletről.
2010. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Füstöt lélegzel be. Szerinted miért ne lenne káros?


Amúgy meg mi az, hogy bántja a lelkiismereted? Ha a tüdőd egészsége foglalkoztat, akkor nem szívok bele füstöt, lehetőleg szmogot se (bár sajnos ez nem megoldható).


Vagy nem értem :S Ha akarod csinálni, csináld, szerencsére saját magad rongálod vele, engem nem :) Részegen ne vezess, mert akkor elüthetsz, de addig csináld kedvedre.

2010. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ömm elsőnek elárulom hogy nagyon nincs kátrány a vizipipa füstjében, és amióta a kérdést kiírtam ötvenszer rájöttem hogy igen káros, de nem annyira mint a cigi :)


csak ugye a sok barom tudós nem ért a pipához és ráteszi a dohányra a szenet ami következtében tényleg rohadt sok benne a kátrány meg a nikotin és hát ezt a baromságot bemondják a tévében...

2010. dec. 22. 13:01
 7/14 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem káros. De mi nem az? Szívjuk a benzingőzt, a mások által kifújt cigifüstöt...
2010. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetris ***** válasza:
31%
Ó,dehogy! Nagyon is egészséges! Szíjjad csak!
2010. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem káros. Kisbabának is adható. Közvetlenül a szoptatás után.
2010. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

a cigi is főleg a kátrány miatt káros, mivel a vízipipa füstjében nincs, mivel nincs papír ami elégne, így 1 pont a vízipipának, meg még a víz is szűr vmennyi anyagot a füstből.


viszont vízpipával sokkal több füstöt szívsz, kb 10 zálnak megfelelőt.

2010. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!