Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észreveszitek a környezetetekb...

Észreveszitek a környezetetekben, hogy ennyien halnak meg?

Figyelt kérdés
Naponta állítólag kb. 200 ember hal meg covidban, ehhez jön még hozzá a más miatt elhunytak száma, ami korábban napi 300 körül volt, tehát számoljunk most ennyivel. Ha napi 500 ember hal meg az országban, az mondjuk egy 30 napos hónap esetében 15000 ember. ennek már azért látszania kellene nem?
2021. dec. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2021. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakrabban hallok halálhírt az ismerősök, munkatársak között.
2021. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem úgy kb. 2020 novembertől 2021 áprilisig volt szörnyű, egyszerűen rengeteg ismerősöm volt, aki gyászolt, ömlöttek a halálhírek.

Illetve most ősszel érzem azt, hogy bárkivel találkozom, szóba kerül a COVID és hogy kije halt meg vagy került lélegeztetőre... Az elhunytak közül 31, 37 évesek is szóba kerültek, hetekig oxigénen lévők közül 29 évesek...

2021. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, nekem eddig egy munkatarsam apukája volt egyedül akieol tudom hogy a kovidba halt meg. De többnyire fiatal ismerőseim vannak, gondolom ezért.
2021. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem, fertőzöttekről sem tudok.
2021. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Édesanyámat 4 nap alatt elvitte november elsején (csak láza volt, semmi más tünete, és az is lement a negyedik napra, de közben a szívét alattomosan megtámadta, és leállt a keringése). Semmit se tudtak már tenni az orvosok érte. :(

Ezen kívül nagyon sok ismerősömről tudom, hogy meghalt valakije, vagy lélegeztetőn van. 45 éves volt szomszédom is meghalt 1 hónapja szívizomgyulladásban. Másik ismerősöm apukája is elkapta, pár nap múlva fulladásra panaszkodott, és a konyhában esett össze, meghalt.

Fiatalok is, idősek is, oltottak, oltatlanok is meghaltak/mghalnak. A barátnőm párja november elején kapta el, kétoldali tüdőgyulladást kapott, a párja nem engedte kórházba, mert lélegeztetőre tették volna, inkább otthon ápolta. Valószínűleg azért maradt életben. Most így január elsején elmondhatja, hogy jobban van, de még mindig nem az igazi a tüdeje, egy kis gyulladás ott van, de már nincs életveszélyben.

Egy ötvenes és egy hatvanas férfi ismerősömet vitték be tegnap a Honvéd és Bajcsy kórházba, covidosok lettek és nem kaptak levegőt. Nagyon remélem, hogy kijönnek élve. Úgy veszem észre, hogy a férfiakat jobban támadja, visei meg ez a szemét vírus, mert akikről tudok hogy meghaltak, mind férfi volt. Kivéve anyukámat, ő szívbeteg és 84 éves volt. Persze attól még nem kellett volna meghalnia. :(

Ez már nem kamu sajnos, úgy lett, ahogy megmondták, ösztől halni fognak az emberek, de senki se hitte el. Én sem. , és tessék, bejött. :(

A rengeteg oltással folyamatosan újabb mutánsok jönnek létre, soha nem lesz ennek vége. Amíg meg nem hal elegendő ember, addig lesznek itt a különböző variánsok, most már a delta és a omikron egyszerre fertőz, lehet hogy ezért van annyi haláleset. Mert az omikron már egy jó ideje itt van, nem most érkezett, ahogy azt állították.

2022. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!