Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Védettségi igazolványt fognak...

Védettségi igazolványt fognak küldeni, ha gyors tesztet csinált a háziorvos?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltam 10 napos karanténban, a háziorvos csinált gyors tesztet és pozitív lett. Az asszisztens mondta, hogy le vagyok jelentve a hatóságnál viszont határozatot nem kaptam róla. Védettségi igazolványt ezesetben fognak küldeni? Korábban olvastam olyat, hogyha gyors teszt készült a védettségi kártyát nem küldik..hiába hivatalos hatósági karantén. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

2021. dec. 1. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Küldik
Nem küldik
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló esetben nem küldték. Be kellett oltatni magam, utána kaptam.
2021. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
57%
Én amikor koronás lettem,elmentem egy központba tesztért,este jött meg a lelet,hogy pozitív.A háziorvosomat csak felhívtam másnap,hogy ilyenkor milyen gyógyszer kell,stb,nem mondta amúgy,hogy lejelent,de lejárt a karantén,és kiküldték a kártyám.Viszont egy barátom úgy kapottkártyát,hogy nem tesztelt,nem volt koronás,szóval csak úgy a semmiből,be sem oltotta magát.
2021. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!