Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? Mit...

Szerintetek jó ötlet? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Grincferdülésem van, 4 éve. Középiskolában 10.től (akkor derült ki) gyógytornáztam, most kezdek egyetemen, itt nincs gyógytesi, de a fő probléma nem is ez. Gyógytesivel 4 év alatt SEMMIT sem javult a hátam, csak láthatóan romlott. ( a 2 csípőm baromira nincs egyvonalban... és a tartsáom szörnyű sajnos :() Viszont nem akarom ezt az állapotot így megtartani, szóval arra gondoltam, hogy az itthoni napi gyógytorna mellé én magam kérnék fűzőt. Az orvos nem adott, bár róla annyit hogy elsőre megvizsgált, felírta hogy gyógytesi, rá 2 évre amikorra visszahívott meg se vizsgált, rávágta hogy nah ez semmit se változott.Pedig szemmel láthatóan romlott...Szóval, a lényeg, hogy mi lenne ha elmennék egy másik orvoshoz, és még ha nem is olyan súlyos a gerincferdülésem, kérnék fűzőt... Tudja valaki mennyibe kerülhet? ( amikor 4 éve vizsgálták a hátam balra konvex háti és ágyéki gerincferdülésem volt, azt hiszem 11fokos.)Szerintetek adnak ha én kérek?
2010. szept. 5. 17:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj, lefelejtettem, hogy 18 éves vagyok, bár gondolom abból hogy most kezdek az egyetemen mindenki rájött :)
2010. szept. 5. 17:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

lehet h tévedek, de mintha egy az egyik ismerősömnek 100ezer körül lett volna (ilyen fehér, olyna mint egy mellény)

de ő vett még gyógymatracot, meg olyan MBt-s cipőt, +jár konditerembe és ezzek vmit javolgat

ja meg úszás, az sokat segít

2010. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!