Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covid...

Mi a véleményetek a covid oltásról?

Figyelt kérdés

Azért 1-2 oltást még talán rá lehet beszélni az emberre, de ez kezd abszurd lenni, h minden évszakban lassan új oltás kell... Senki nem is méret ellenanyag szintet, vakon küldenek mindenkit 3. oltásra. Ahham, aztán tavasszal jön a 4. és így tovább.

Hogyan lesz ennek vége? Milyen lesz az életünk ezentúl? Azért a l*fasznak is van vége, ahogy szokás mondani. Ez az állandó oltás mizéria kezd sok lenni! Semmi nem segíthet, csak a folyamatos gyogyszerezés! És mégis mennyi? 30-40 adag? Az életben nem volt még ilyen, hogy pár havonta új oltás...


2021. dec. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez
2021. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Üzleti érdekek miatt erőltetik ez nyilvánvaló, valamint ez az immunizációs igazolvány amit annyira nagyon szeretnének bevezetni valahogyan csak a rendszeres oltások elfogadtatásával valósulhat meg.
2021. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig a légúti megbetegedéseket okozó vírusok mutálódása annyira gyors hogy erre oltásokkal nyájimmunitást kialakítani képtelenség, értelmetlen és tudománytalan is az erőltetésük közegészégügyi indokok mentén. Mire átoltanak egy nemzetet már régen egy másik variáns betegít, az értelmetlensége tetten érhető az influenza esetében, nem lehet oltással megszüntetni vagy gátat vetni neki.
2021. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idővel valószínűleg jobb lesz a helyzet. Ha megnézünk más vírus elleni oltásokat, azokból mindig elég 1 adag és 6 hónapnál gyakrabban semmiképp nem kell velük oltani. Valószínűleg a Covid elleni is jobb lesz idővel, most még nagyon kezdetlegesek.

Én amúgy nem kaptam még oltást. Havonta megyek PCR tesztre, mindig megfelelő szinten volt az antitest számom. Pontosan nem tudom hányszor kaptam el a Covid-ot, csak a teszt eredményekből tudok arra következtetni, hogy 3-szor.

2021. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez sosem a vírusról szólt. A "védettségi" kártyához és az oltások mennyiségéhez kötik a jogainkat. Újra formálják a társadalmat, 4.ipari forradalom, Great Reset. De ezt nem is titkolták soha.


[link]


[link]


[link]

2021. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
5. Nekem is az a furcsa, hogy nyílt lapokkal játszanak, nem is titkolják mégsem hiszi el egy bizonyos réteg akinek minden konteó még akkor is ha már rég beismerték és az arcába nyomták az illetékesek.
2021. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 A legtöbb "elvakult" meg sem nézi, csak rávágja, hogy konteó. Holott teljesen nyílt lapokkal játszanak és konkrétan ki is mondják, hogy mi lesz. Elég lenne a Google-t megnyitni és beírni, hogy Great Reset, mégsem teszik meg. 🤷‍♀️
2021. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!