Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájósok! Ebben a november...

Fejfájósok! Ebben a november - december eleje hónapban nektek is többet fájt a fejetek?

Figyelt kérdés

Alapból fejfájós vagyok, de azért átlag havi kb 5-8x (inkább 8x) szokott fájni a fejem, viszont a novemberi hónap fele fejfájással telt és ebben a 3 decemberiben is fájt. Nem folyamat, általában gyógyszertől vagy magától elmúlt de aztán újra jött.

Ti is tapasztaltátok ezt ebben az időszakban? Mondjuk akár ettől az egyszer süt a nap - egyszer esik időtől.

(Azért tudom ennyire a napokat mert szoktam írni még egy régebbi orvosi tanácsra, kb 2-3 éve voltam MR-en a sok fejfájás miatt, ott minden rendben volt)



2021. dec. 3. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak érdekel hogy fejfájós emberként másnak is ilyen 'jól' telt-e a november
2021. dec. 3. 11:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fájt mostanában. Az a legrosszabb ha úgy is ébredek. Na az borzasztó.
2021. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok időjárási front váltotta egymást.
2021. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fájt, bár most rátett a sok stressz és kevés alvás is egy lapáttal.
2021. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem, pedig mindig nagyon fejfajos voltam. Mostanaban raadasul extremen szorongok es rosszul alszom, de a fejfajasom elmult. :D
2021. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat fàj kb 1hônapja,àltalàban reggel így èbredek.Vannhogy olyan erős hogy hànynom is kell.

Èn az időre fogom,bàr màr nem tudom ,a nyakam is szokott merev lenni ,fàj,állîtôlag arrôl is lehet.Ma is fejfàjàssal keltem .

2021. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!