Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért olyan lassú a plazma...

Miért olyan lassú a plazma adás nekem?

Figyelt kérdés
19 éves férfi vagyok, jó fizikai kondícióban. Rendszeresen járok plazmát adni (62x) és mostanában elég lassú a levétel.. Megiszok plazma előtt 3-4 liter folyadékot. Ma is Bementem a terembe ahol leveszik, és az utánam jövő csaj hamarabb végzett mint én..

2021. dec. 3. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyra van beállítva a levett mennyiség, tőle valamennyivel kevesebbet vesznek le. Vagy lehet hogy lassabbra állították a gépet, ha valaki rosszul érzi magát általában csak akkor szokták.
2021. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy 1-2 nappal előtte mit eszel.
2021. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te hány kiló vagy?

És az a kiscsaj hány kiló volt?


A véna vastagságtól és rugalmasságától is függ, és nem elég csak aznap 3-4 litert meginni.


Én magamon vettem észre, hogyha előző nap nem figyelek oda a vízfogyasztásra, akkor a donáció napján hiába van meg a 3-4 liter, lassabban jön le, mintha előző nap is meglett volna ugyanez a mennyiség.


És a súlyod azért számít, mert 60 kg felett 656 ml, 70 kg felett 756 ml, 80 kg felett 856 ml plazmát vesznek le. A plusz 100 ml azért legalább 8 perc. És a végén ugyanennyivel több sóoldat is adagolódik vissza, tehát az is pár perc plusz.

2022. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!