Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a bal karom...

Miért zsibbad a bal karom mikor alkoholt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán iszok és akkor is úgy, hogy tudok magamról. Ahogy megy ki az alkohol úgy múlik a zsibbadás is. Elég ilyesztő tud lenni és volt, hogy nem éreztem az ujjaim egyáltalán

2021. dec. 5. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki nem bírja.
2021. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj nem hallottam még a részegség olyan “tünetéről”, hogy karzsibbadás. Szív problémára utalhatna de nem tudom.
2021. dec. 5. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek iszol ha nem jó!!
2021. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára az idegrendszert és szívét érinti amit írtál is. Egy kivizsgálás nem árt, de most Covid idején jobb otthon maradni.

Sajnos még egy pohárral se igyál! Bár én nő vagyok, de egy pohárral megihatnék, felmegy a vérnyomásom tőle.

Bár ettől nagyobb baj ne lenne! De sajnos lesz! Figyeld a világ eseményeit, az emberiség puszta léte van veszélyben. Hasonlóan a Vízözönhöz, nem tudom olvastál e róla, 8 ember maradt életben, egy család aki megépítette a bárkát és bement abba.

2021. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bacod! Ha zsibbad a kezed tőle, akkor nem neked való.

Függetlenül attól, hogy miről hallottál, és miről nem.

2021. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!