Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cbd, kanabisz kapszula?

Cbd, kanabisz kapszula?

Figyelt kérdés
Nagymamám olvasott a kannabisz kapszulákról. Izületi fájdalmakra szeretné szedni. Érte egy kisebb baleset, mert elesett. Derekát, farcsontját ütötte be 1 hete. Azóta is fáj nek, de már szerencsére javult neki. Emiatt gondolkodik ilyen kapszulába. Melyik fajtát ajánlanátok?
2021. dec. 6. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy Magyarországon ez az egész cbd meg gyógyászati kanabisz biznisz eléggé "vadnyugat" én egyiket sem szedném be / nem adnék érte pénzt.
2021. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Idoseknel eleg veszelyes az eleses, semmisegnek tunhet, de valojaban sokszor nem az. Hiaba szedi a cbd-t, ha mondjuk eltort a csontja...
2021. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jön, megy egyébként. Mondjuk az első 2 nap a mozgás is nehézkes volt. De már rendesen tud menni, csak fájlalja a derekát még.
2021. dec. 6. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás, én is krónikus derékfájásra szedtem, semmit nem ért. Főleg, hogy trauma érte.
2021. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Cbd-n kívül mit ajánlanátok a fenti problémára?


Gondolok itt krémre vagy kapszulás gyógyszerre.

2021. dec. 6. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Diclac segít, valamennyire. Krémek? Ha igazán baj van az se segít.
2021. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk orvoshoz kene menni, meg mindig. Es az a baj, hogy nem ez az elso kerdesed, tehat elegge fajhat neki es surgos lenne kezelni, meg ha nem is ezt mondja.

Legalabb konyorgom egy hivast intezzetek az orvos fele, mielott meg felesleges szarokra egy vagyont koltesz.

2021. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!