Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szeretnék vitát gerjeszten...

Nem szeretnék vitát gerjeszteni , és komoly emberek válaszát várom! Mitől van, hogy valaki meghal az oltástól és van aki nem? Most már nyilvános info, hogy bizony van aki meghalt az oltástól . Érdekel, hogy kiknél történik ez ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Miben halt meg? Úgy tudom, trombózis volt néhány esetben valamelyik vakcinánál.


Hogy mitől kapott ő trombózist, mikor a többiek nem? A trombózis vérrög kialakulása, mely elzárja az ereket. Tehát aki eleve érszűkületes, lerakódásai vannak az érfalában, annak van erre nagyobb esélye.

2021. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg ezt maguk az oltást fejlesztői sem tudják, és most élesben tesztelik, kutatják a kérdésekre a választ. Lehet, hogy oka van, hogy mindegyik oltóanyag csak ideiglenes engedéllyel rendelkezik. Túl hamar és nagy mennyiségben kellett gyártani, nyilván nem volt más választás, a betegség se kérette magát a megjelenése után.
2021. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Háááát nem jó helyre jöttél, az ilyen jellegű okokat nem a GYKn fogják megmondani a professzorok:D

Ami köznép által is tudható tény: ha már elkaptad a COVIDot, de még tünetmentes, azaz nem tudsz róla, és ekkor oltanak be, az elég csúfos eredményeket tud okozni. Az oltás gyorsan legyengít pár napra és csak 2 hét múlvára lesz meg a tényleges védelem. ha pont ebben a legyengített időszakban már dolgozik a betegség, az nagoyn keményen meg tudja cibálni az embert.


Ezt leszámítva nincs tudomásom más okokról, bár nem is vagyok orvos.


De egyébként nem ez az egyetlen oltás ami bizonyos körülmények között komoly veszélyeket hordoz magában, ismers egy influenza oltással is kórházba került pár éve, pedig az már épp eléggé ki volt próbálva. Oké, nem halt meg, de azért nem kívánom senkinek. Korábban is volt influenzára oltva és azóta is, akkor egyszer valahogy úgy jött ki valami együttállás.

2021. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon egyszerű, nem úgy reagál rá a szervezete, ahogy kellene. Sajnos ez ilyen, és ilyen is volt mindig.
2021. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Orosz rulette
2021. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A furcsa az egészben, hogy második oltásnál gyomorvérzés lépett fel. Akkor kórházba került az Apukám. Azt mondták ne egyen ezt vagy azt. A harmadiknál már nem tudták elállítani a vérzést , hiába adtak neki vért , meghalt. Nekem csak az fáj, hogy , hogy fájdalmai voltak.És én is úgy tudtam,hogy rögöt okoz, de mentősök mondták, hogy 78 éves oltott nénit vittek be vérzéssel és meghalt, mert nem tudták elállítani a vérzést. Mi okoz rögöt vagy vérzést?
2021. dec. 7. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Vérrög-képződésre hajlamosabbak az idősek, elhízottak, dohányzók, magas vérnyomásban szenvedők, mozgásszegény életmódot élők.
2021. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húb+

Részvétem.

2021. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A harmadiktól hogyhogy nem tiltották el az orvosai?
2021. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a háziorvos, miután kiengedték a kórházból a második után " csak így tovább " ! És megkapta a végzetest ! Ha valaki meghal és nincs fájdalma az sem jó, szeretjük, de ha tudjuk és a szemével tudott csak jelezni, hogy fájdalmai vannak, az borzasztó ezt mondták az ápolók. És be sem engedtek a kórházba ! Talán jobb így .
2021. dec. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!