Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan egypetéjű ikerpár,...

Van olyan egypetéjű ikerpár, ahol egyikük oltott, másikuk oltatlan, és mindketten elkapták a covidot?(Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

A kérdést az ihlette, hogy én ismerek egy ikerpárt, akik átestek rajta, de oltottság tekintetében nem volt köztük különbség, annak megfelelően egyforma súlyosságal vészelték át.

Ha valaki oltás után súlyos állapotba kerül, mindig azt mondják, oltás nélkül sokkal rosszabb lett volna...Nos, ezt ha akarom elhiszem, ha nem, nem, hisz nem bizonyítható. Nem tudjuk megnézni, oltás nélkül hogy viselte volna.

Tudjuk, hogy a Covid mindenkire máshogy hat, nincs egyértelmű szakértői álláspont, hogy mitől függ, kire hogy.

Tudjuk, hogy az egypetéjű ikrek genetikailag 100%-ban megegyeznek. Persze, életmódjuk lehet különböző, ami esetleg befolyásolhatná a Covid lefolyását, de hasonló életmódnál ezt a tényezőt is kizárhatjuk. Nem véletlenül "használnak" orvosi, pszichológiai kísérleteknél egypetéjű ikreket. Itt vajon nem volt? Miért nem hallottam róla sehol? Ti tudtok ilyenről? Ha lenne ilyen, adu ász lehetne az oltást propagálok kezében, hisz egyértelműen mutatja, ha az oltás működik!



2021. dec. 9. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%

Egyszerűen nem értem a kérdés értelmét. Provokatív.

Ha nem akarsz hinni az oltásban ne higgy. Ha nem akarsz oltatni, ne oltass.

De had ne kelljen magyarázkodjon neked egy oltott, hogy ő miért döntött így.

2021. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10! Értem a történeted, de egy alapvető tényt nem veszel figyelembe. Amikor először beteg lettél, olyan védettséget szereztél, amit az oltás nem tud! Amikor másodszorra elkaptad, elsősorban nem az oltásod védett meg, hanem az első fertőzésed. Figyelmen kívül hagyni, hogy egy olyan kórokozóval találkozik a szervezeted, amit már ismer, elég nagy balgaság. De nekem mindegy, ha téged az nyugtat meg, hogy az oltásod védett meg, az is jó. Az a lényeg, hogy jól viselted.

#11! Te melyik kérdést olvastad? Hol látsz itt olyat, hogy érdekel, ki miért oltott? Hidd el, lesz.rom. Konkrétan egypetéjű ikrek tapasztalata érdekel, de ott se az, hogy az oltott fél miért oltott, az oltott meg miért nem. Neked meg ahhoz nincs közöd, hogy ez engem miért érdekel. Ha nem érint/nem érdekel, lapozz tovább.

2021. dec. 10. 14:40
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz az alapfelvetés, ha azt néznénk meg, hogy az azonos genetikájú emberekre hogyan hat avírus. Azonban az egypetéjű ikrek immunrendszere is teljesen eltérhet, amire ha rámegy a vírus, teljesen más hatással lehet a szervezetre. Így laikusként értelmetlennek látom ezt a fajta vizsgálatot, mivel nem tudhatjuk, hogy az ikreknél milyen betegségek, ellenanyagok, stb-k voltak jelen.
2021. dec. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!