Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulamutet. Tenyleg ennyire...

Mandulamutet. Tenyleg ennyire faj mindenkinek a mutet utan?

Figyelt kérdés

Most lattam egy cikket hogy XY celeb mandulajat kivettek. Es arrol posztolt hogy milyen szornyu volt a mutet utani 12 ora.

Es ez eszembe jutta azt a sok tortenetet amit a kornyezetben halottam ugyam errol a temarol. Hogy ezt milyen brutal fajdalomkent elik meg az emberek.


Valoban ennyire faj? Meg ugy is hogy mutet utan kap az ember fajdalomcsillaitot? Vagy ok megsem kapnak? Vagy ha kapnak, nem veszik be? Mert nem ertem.


Nekem is volt mutetem felnottkent. De kaptam fajdalomcsillapitot utanna es fajt-fajt persze. De nem annyira mint ahogyan sokan meselik.

Ezeket a fajdalmakat amiket elmeselnek, kizarolag akkor ereztem ha a fajdalomcsillapito hatasa mar kiment.

Na de, beszedtem a kovetkovetkezot. Es igy szinte fajdalom nelkul gyogyultam.



#mandula #műtét #gyogyszer felelem
2021. dec. 10. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt add hozzá, hogy az embereknek nagyon eltérő a fájdalomküszöbük...
2021. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon, szorozd meg 5-el, fájt. Mintha álandóan éles késsel simogatták volna minden nyelés után. Erős fájdalomcsillapítót kaptam, de az max 2és fél órát hatott, a gyógyszerből meg csak 3-4 óranként lehetett bevenni. Nem vagyok egy fájdalomra picsogó tipus, de az nagyon brutál volt. Nem csak 2 napig, hanem 3 hétig fájt ugyan úgy. Alig tudtam enni, vagy inni. Aludni csak akkor, ha már hatott a gyógyszer. De akkor mint akit kiütöttek, majd arra ébredtem, mintha elvágták volna a torkom.
2021. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!