Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbolondulok????

Megbolondulok????

Figyelt kérdés
Egy eve van ez velem tortent velem egy dolog ami miatt volt egy panik rohamom es utanna nagyon sokat szorongtam apnik rohamjaim voltaknem mertem menni sehova 6 honapig az elso 3 honap utan elmentem teljes testi kivizsgálásraes nem talaltak semmit atkerultem pszichológuhoz de en otthagytam meet enyhult a szorongas es elmultak a rohamok aztan ujra kijott most egy honapja valami furcsannerzem magam neha a kulvilagot nagyon minthabnem ereznem a testem es rettegek nagyon erosen attol hogy elveszitem az ontudatom es megbolondulok a furcsa erzes a kulvilag fele mar regebbennis voltak de mostanaban ilyenkor amikor ram jon ez a roham feleseg porognek a gondolataim mint ha hangosabb lenne minden alig tudok koncentralni barmire is es ez nem tudom mitol lehet lehet hogy tenyleg kezdek megorulni mert elmenni se merek ithonrol mert felek megjalok vagy valami bajom lesz alig merek enni mert felek hogy meg van mergezve nem tudom mi bajom van es szuleimnek hiaba mondom mert csak lehulyeznek 16 eves fiu vagyok valaki tudja mi lehet???????

2021. dec. 10. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet kezdődő skizofrénia, sürgősen el kell kezdeni kezelni, ha az, különben nagyon súlyos károsodás történhet.
2021. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg
2021. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el az orvosodhoz egyedül, és kérj tőle beutalót ad majd címet pszichiáterhez.
2021. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pánik. Nem vagy skizofrén. Körülöttem majdnem minden panikbeteg érzi magát így. Belső félelem, szorongás és pánik.
2021. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, h annyira félsz és szorongsz mindentől, h ez mind ettől van. Mindenképpen fel kellene keresned vagy egy pszichiátert vgyis biztosan fel kellene keresned, aki ad szorongásoldót-de soha de soha ne fogadj el benzodiazepin hatóanyagút, mond, h irjon mas. Szócal Rivottril, Xanax stb.. Ezeket ne. Van mas is amit szedhetsz. Illetve segitsen neked, h heti 1x járjass terapiara. Nem fogsz megbolondulni csak rettenetesen szorongsz.

Probálj kis lépésekben haladni a szorongás legyőzésében....kellene vmi relaxació neked is. Tudod az a baj, h az agy képes minden félelmed is akár megvalósitani. Pl, félsz, h mérgezett az étel, és ha eszel belőle, akkor majd lehet hasmenésed lesz, de az pszichés alapon, de te azt fogod hinni, h azért mert megmérgeztek. Egyet jól jegyezz meg. NEM VAGY HÜLYE. A szorongást komolyan kell venni, és ne félj segitséget kérni. Budapesten jelenleg a Nyírő Gyula kórház, országos intézmény, biztos hogyha besétálsz oda, segiteni fognak. De lehet azt fogják mondani, maradj bent 1 hónapot. A szüleiddel ne foglalkozz, ne higyj nekik. Ök a bolondok és nem te.

2021. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!