Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha esetleg...

Mit gondoltok, ha esetleg szigorítanak, és korlátoznak, hány oltatlan maradhat összesen? Elenyészően lesznek, vagy marad relatív sok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Most is kevesen vagyunk.
2021. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kiváncsi, hogy vajon lesz-e olyan hogy 5-10ezren leszünk összesen. Nehéz elképzelni, de bármi lehet..
2021. dec. 11. 09:56
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Olyan biztosan nem lesz. Mivel többmillió gyerek vann.
2021. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Idővel őket is rá fogják kényszeríteni.. bár ne így lenne, de sajnos elképzelhető
2021. dec. 11. 10:05
 5/18 anonim ***** válasza:
1%
Gődény és egy maroknyi troll, aki teleszemeteli a Facebookot.
2021. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5, én oltatlan vagyok, Gődényt annyira ismerem hogy szakállas. Ennyi. Facebookom pedig nincs. Miért van benned az az előítélet, hogy aki nem oltott, az csak ilyen lehet?
2021. dec. 11. 10:11
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

John Carpenterben volt, hogy láncon, csörlővel húzták ki az istentelen szörnyeket (vámpírokat) a napra. Talán az oltással is ezt fogják csinálni, kihúznak láncon és beadják.

Vagy ami zseniálisabb, hogy idővel megfizethetetlen pénzbüntetést ró ki rád az állam és ha nem állsz kötélnek elviszi a vh a házadat.


Szerintem nem lesz olyan, hogy csak párezer marad. Remélem :-o Ebben még most van potenciál, aztán előbb utóbb megunják az emberek az évi 2-3 oltást -ami mellett ugyanannyi a halott, mint nélküle. Akkor majd jön újabb világon átsöprő válság, lehet, hogy már meg is van az ötlet, esetleg a forgatókönyv is.

Ebben van a nagy pénz.

Újabb járványok pl. a klímakrízis miatti népvándorlások miatt lehetnek, az pedig újabb oltási cirkuszt jelent. Tegnap már megvolt erre a bevezető, valamelyik műsorban fél füllel hallottam.

2021. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha elég kevesen leszünk, akkor itt is kötelezővé tehetik sajnos.
2021. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát nekem van olyan ismerősöm aki az fb-n oltás ellenes, szid minden járvánnyal kapcsolatos lépést, na meg a kormányt és a helyi város vezetés, vírussal kapcsolatos lépéseit. Közben már rég felvette mindhármat :D


Gondolom így akar kitűnni a tömegből, meg megmondó embernek látszani..

2021. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog sokkal csökkenni. Ha szigorítanak, vagy korlátoznak, ott már a "régen oltottak" is oltatlannak fognak számítania. Az pedig egyelőre rengeteg ember. Értem, hogy ők már nem oltatlanok, de így könnyebb kitartani az oltatlanság mellett is.
2021. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!