Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha esetleg...

Mit gondoltok, ha esetleg szigorítanak, és korlátoznak, hány oltatlan maradhat összesen? Elenyészően lesznek, vagy marad relatív sok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
#9 Nem a munkahelye miatt vette fel? Nagyon sok olyan van akire így kényszerítették rá. És ők nem válnak ettől még oltáspártivá..
2021. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
11 nem, már áprilisban kezdte felvenni, akkor még a munkahely nem kérhette.
2021. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nála valami rosszul van bekötve.. 😅
2021. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
Azt hittem, csak a leghülyébb paranoiások gondolják, hogy vannak fizetett provokátorok, de most elgondolkodtam emiatt a 3X oltott oltásellenes történet miatt.
2021. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

13 :D

14 :D pénzt nem hiszem hogy kap, korábban is ilyen volt.

2021. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem minél nagyobb lesz a szigor, annál nagyobb lesz az ellenállás. A már beoltottak között is.

Az EU-ban már több országban kötelezővé tették az oltást különféle csoportok számára. Ehhez képest az utóbbi 3 hónapban csak pár %-kal sikerült emelni az átoltottságot. A 3. dózist felvevők aránya is lassulni látszik 14% felett.

[link]

2021. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Aki eddig nem oltatott, már nem is fog. Plusz azok akik már nem szeretnének több oltást, szintén oltatlan státuszban lesznek. Szóval, inkább nőni fog a számuk mint csökkenni.
2021. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16%

sok fiatal mostanában oltat csak, hogy "mehessen a párja meccsére" vagy hasonló :// már van ahol korizni is csak oltási kártyával lehet. Fasismuz van....


Én mindenestre sose oltatok, inkább fizetek 100ezret, az a legolcsóbb egyelőre, amit találtam hogy tényleg bekerülsz a rendszerbe és lesz qr kódod, mint 3x oltott (papíron). De ameddig nem jár érte börtön, addig nem fizetek feleslegesen 100 ezer feletti összeget.


Azt sajnálom nagyon, hogy párt találnom nagyon nehéz így, mert csak oltatlant szeretnék magam mellé. 29/F

2021. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!