Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel az orrvérzéssel dokihoz...

Ezzel az orrvérzéssel dokihoz kéne menni?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb stressz ér, nagyon durván érzékeny lesz az orrom, és már egy orrfújástól is elkezd vérezni. Példának, mikor megtudtam, hogy megcsalt az exem, 2 hétig vérzett az orrom, napi minimum 2x. Most kicsit hasonló helyzetben vagyok, és ma már 2x vérzett. Még az első alkalommal voltam is dokinál és forrasztotta, de semmit sem segített. Az egyébként változó, hogy melyik felén vérzik, tehát nem csak 1 helyen érzékeny, hanem az egész. Menjek vissza orvoshoz újra? Mennyi értelme van, hogy most megint forrasztja mindkét orrlyukam, aztán lehet megint nem segít? Ha a stressz nagyjából elmúlik, a vérzés is eltűnik.

2021. dec. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a vérnyomásodat kéne figyelni.
2021. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A stressz, és emiatt az emelkedett vérnyomás az oka.

Lehet kezelni Rutinnal, vagy Rutascorbinnal (ez érvédő, érerősítő vitamin szerű anyag).

Szerintem beválna nálad is, ha végig szednél egy dobozzal. Tudtommal vény nélküli a Rutascorbin. De, ha gondolod, kereshetsz más, Rutint tartalmazó gyógyszert.

2021. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!