Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezdett el pattanásosodn...

Miért kezdett el pattanásosodni a vállam, karom?

Figyelt kérdés

Régen eléggé pattanásos voltam, de pár éve már nagyon ritkán jöttek ki az arcomon, azok is kicsik és hamar eltűnnek (oké, néha van egy nagyobb, de azt kibírom). Mostanában azonban (pár hónapja) megint megjelent egy csomó a vállamon, az a tipikus nagy, ami fáj, de még nincs kint rendesen ezért nem tudsz vele mit kezdeni stb, és pár hete a karomon is sűrűbben találkozok velük. Mi törtnént, hogy újra elkezdtek kinőni rajtam? Mit tehetek ellenük? Azt hozzáteszem, hogy soha nem használtam semmilyen krémet, olajat, kencét és eddig így vészeltem túl ezt a korszakot.


17f



2021. dec. 12. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem tapogattad magad? Ha sokat fogdosom a hatam, nekem mindig pattanasos lesz.
2021. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem megfelelő ruhaanyag.

2. Allergia

3. Egészségtelen életvitel

4. Hormonális probléma

2021. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 de igen, mivel amikor fáj, megnézem, hogy honnan jön, mi az és akkor körbetapogatom.

#2 1. Pamut pólót hordok, nem kamu fajtát, szerintem ezzel nincs gond.

2. nem tudom, nem vettem észre változást, másmilyen reakciót, tünetet

3. mit értesz egészségtelen életvitel alatt?

2021. dec. 12. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menj el!
2021. dec. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!