Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig akarják még ráerőltetni...

Meddig akarják még ráerőltetni az emberekre az oltásokat szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 01:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
58%

A végéig... :(

"Nem" tehetik kötelezővé, de az lesz. Készülj fel.

2021. dec. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
27%
Amíg el nem jut az agyatokig végre, hogy fontos…
2021. dec. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
78%

#1 vagyok, bocsi, de be vagyok oltva. :)

Én csak azt mondom, hogy engem is köteleztek rá. Ahogy mindenkit fognak.

Attól, hogy én is oltott lettem, nem védek meg senkit... Esetleg magamat, de amúgy védett lettem volna enélkül is, mert beteg voltam. Én nem gondolom, hogy ki fogok dőlni tőle, de szívesebben oltattam volna magam akkor, amikor én szükségesnek éreztem volna.

Sose bántottam az oltottakat, amíg oltatlan voltam. Saját döntésük. Oltott vagyok, és azt látom, minden oltott piszkálja az oltatlanokat. Miért? Simán lehet, hogy majd elkapom egy oltottól, oltottként. És igen, oltatlantól is elkaphatom. Sose fogom tudni, kitől kapom. :)

2021. dec. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
79%

Ameddig:

1:hagyjuk

2:pénz van benne


Tehát magyarul a végtelenségig.

2021. dec. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
86%
Mindvégig.
2021. dec. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
84%
Ameddig tudják
2021. dec. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
58%
Állítólag 2030-ig. Addigra totalitárius diktatúrát alakítanak ki a világ legtöbb országában, kivéve Afrika néhány országát, és az Egyesült Államok néhány republikánusok vezette államát. A magántulajdont teljesen eltörlik majd, nem véletlenül mondta Orbán, hogy: "ha eljön az idő, védjük meg a házainkat".
2021. dec. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
67%

van akit egészségügyi okokból nem lehet/szabad oltani. nekik nem tehetik kötelezővé.


az országban ahol élek feltesznek egy kérdést oltás előtt, hogy volt-e valaha kedvezőtlen reakciód bármilyen oltásra, s ha azt mondod igen, akkor lehet, hogy azt mondják, hogy nem javasolják, hogy olttasd megad, s ugyanezért kötelezővé tenni mindenki számára nem is lehet.

2021. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
72%
Még ha kötelezővé teszik, akkor polgárháború is kitörhet..
2021. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
65%
9 jól mondod!
2021. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!