Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve állandó fejfájással...

Fél éve állandó fejfájással küzdök. Valami hihetetlen, hogy ennyi idő alatt dokiról dokira járás után sem sikerült megtalálni a fejfájásom okát. Nagyon elvagyok keseredve. Ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy Pesten talán megpróbálhatnánk egy Fejfájás klinikát.

Tapasztalatok? Hova lenne érdemes elmenni?


17 éves vagyok



2021. dec. 14. 14:57
 1/9 anonim válasza:
73%
Iszol elég vizet? Nyaki gerinc problémád nem okozhatja, azt is vizsgálták?
2021. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az semmit se ért. Azt mondták, mozogjak, ne szedjek fájdalomcsillapítót. Nekem 15 évesen kezdődött, mindenféle orvosnál jártam. Most 30 vagyok és kb. 1 éve elmúlt, már csak nagyon ritkán fáj.
2021. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kevés folyadék miatt volt
2021. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fejfájásambulancián leletekkel kell megjelenni és szinte mindig antidepresszánst adnak. 17 évesen amúgy még a szüleid döntenek.
2021. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán a szüleidnek is el kellene menni veled az orvoshoz.

Téged nem vesznek komolyan szerintem.

2021. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég szomorú, hogy ennyi idő után sem tudták kideríteni. Nekik nem fáj! Csak egy tipp, idegrendszeri lehet. Kimerültség, stressz, de azért ne add fel, remélhetőleg meglesz az oka.

Nem akarom lekicsinyelni a problémád, de naponta hallod mennyi baj és szenvedés van a világban. A jó hír az, hogy egy új világ veszi kezdetét hamarosan.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A szüleim maximálisan mellettem állnak és segítenek ahogy tudnak, de nem "császári" család vagyunk.

Sok magán neurológusnál is voltunk. Mondanom sem kell, hogy mit tudtak csibálni. Semmit..

Most magunktól próbálunk kutakodni, pénteken megyek pajzsmirigy laborra. Érdekes, hogy eddig egyik doki sem javasolta. Elvileg túl-vagy alulműködés esetén okozhat fejfájást.

Nyaki gerinc miatt elszeretnénk menni megnézetni magam. Gondolom CT is kéne és hasonlók.

A házi orvosunk meg azt mondta édesanyámnak, hogy szívesen megírja majd a beutalót, de szerinte "felesleges". Hát erre mi a gyászt mondd az ember?

Üljünk itthon és tétlenül várjuk, hogy múljon el a fejfájásom a semmitől 17 évesen?

Annyit tudok, hogy a magyar egészségügy soha nem volt és soha nem is lesz azon, hogy bárkinek is segítsenek.

Ahol kicsit gondolkodni kell, ott meg áll a szép magyar tudomány. De kik vagyunk mi, kis emberek. Nem számít!! Csak remélni tudom, hogy összehoz az élet egy kivétellel.

Mindesetre köszönöm a válaszokat, vigyázzatok magatokra és az egészségetekre.Eddig azt hittem ez csak egy sablon szöveg, de kurvára nem.

2021. dec. 14. 22:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy kérdésem még lenne. Van fogszabályzóm,de csak felül. A fogorvosom azt mondta,hogy nem sok esélyt lát arra,hogy az okozza. Szerinte,ha ez is lenne a gond,akkor maximum az alsó fogszabályzó lehetne ludas. De ugye nekem alul nincs.

Szóval a felsőnek tényleg nem lehet sok szerepe a fejfájásomban.

2021. dec. 14. 22:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérdőjel lemaradt. Sorry.
2021. dec. 14. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!