Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy semmit sem...

Hogy lehet az hogy semmit sem “érzek meg”? Vasból lennék?😀

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és gondolkoztam már ezen hogy hogy lehet az hogy ennyire kevés dolog “kottyan meg” nekem testileg.


Kezdjük ott hogy nem is vagyok beteg soha. Még egy náthát sem kapok el. Utoljára gyerekkoromban olyan 7-8 évesen voltak kisebb betegségeim (megfázás, emésztőrendszeri, influenza, stb) de azután már semmi, az is párszor és a nagyobb, súlyosabb bajok mindig elkerültek.


2016-ban megittam majdnem egy liter vodkát. Nem vicc, tényleg. Elvesztettem az eszméletemet , nagyon veszélyes állapotba kerültem azok alapján amiket elmondtak rólam . Lényeg az hogy segítségben részesültem (szerencsére nem sokra emlékszem belőle de egy-két “képkocka” megmaradt hát elég is, aztán másnap reggel tértem magamhoz , fél napra rá már semmi bajom nem volt. Másnaposság nem volt.

Ebbe más belehalt volna vagy rámegy a mája de nálam ennyi volt.


Ez megismétlődött sajnos még 2x, 2018-ban volt az utolsó ilyenem. Ugyanúgy volt mindegyiknél.


Idén nyáron eseményutánit kellett bevennem mert a párommal nem gondolkoztunk. Nagyon aggódtam mielőtt bevettem mert egyik barátnőm mesélte hogy iszonyú rosszul volt tőle napokig, minden baja volt szó szerint. Szóval bevettem, vártam .. semmi. Kicsit a méhem rendellenesen összehuzodott azt éreztem de azon kívül semmi nem volt pedig nagyon féltem hogy rosszul leszek de nem lettem rosszul:) szó szerint semmit sem éreztem.


Aztán idén megkaptam 1-1 pfizert.

Kicsit a karom fájt utána egy napig de ennyi. Más mesélte hogy milyen szarul volt utána, nekem semmi. Ugyanúgy vezetek, pörgök, jövök megyek. Még láz se volt. Talán mintha a fejem jobban fájna azóta de nembiztos hogy amiatt van mert eddig is megereztem a frontokat:) majd 6 hónap múlva kell a harmadik, ilyen alapon már annak is állok elébe mert semmi bajom nem lehet ezek alapján.

Januàrban kapok egy spirált hát kívancsi leszek :D ezek alapján az is olyan lesz hogy berakják azt mintha bent se lenne.


Mi lehet az oka annak hogy ennyire jól tűrök mindent és elkerül minden?



2021. dec. 17. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Erős a szervezeted
Szerencséd van
más oka van
4 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én itt egyáltalán nem olvastam olyat, ami miatt azt gondolnám, hogy olyan hihetetlenül szerencsés vagy esetleg fenomenálisan jó lenne az immunrendszered.


Szimplán annyi az oka, hogy 25 éves vagy, még fiatal és erős. Ahogyan rajtad kívül még olyan sok fiatal. Inkább próbálj meg egészséges maradni, mivel ez 30-40 év múlva már nem lesz így.

2021. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet az oka annak hogy ennyire jól tűrök mindent és elkerül minden?"


Állítólag a hülyékre jobban vigyáz az Úr.

2021. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
😀👍🏻
2021. dec. 17. 12:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, és szerencsés. Térjünk vissza a kérdésre 15-20 év múlva, oké?
2021. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de ezt nem lehetett kihagyni.
2021. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Melyiket?
2021. dec. 17. 12:50
 7/19 anonim ***** válasza:
az Úr vigyázosat mint megfejtést.
2021. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
biztos nagy terve van velem a jóistennek
2021. dec. 17. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 Lehet, hogy ünneprontó leszek. De ne arcolj ezzel! Én mindig ilyenkor estem pofára, az élet megtanít mondásba sajna már hiszek. Kapsz valami rohadt nagy betegséget és azzal példálózik a jóisten a többi teremtményének, hogy lám-lám, elsőkből lesznek az utolsók.
2021. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Armageddont kerüld el! Az lesz az igazi győzelem! A Biblia segítségedre lesz ebben!
2021. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!