Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mást is kerestek meg már...

Mást is kerestek meg már mostanában ilyen kihagyhatatlan lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Valami cég hívta most anyukámat nem tudom a nevét mert ugye nem én beszéltem vele aztán ilyen étrendkiegészítőket árulnak, hogy most van egy olyan akció hogy hogy egy évre 50000 Ft lenne a csomag meg valami ajándékot is adnak de havonta kell fizetni 4000 valamennyit viszont hogyha ki akar lépni ebből a dologból mert mondjuk a termékek nem jönnek be akkor csak az egy év végén ha lejár a szerződés akkor lehet lemondani a tagságot addig fizetni kell a havi 4000 valamennyi maximum hogyha orvos papírral bizonyítja hogy mondjuk ütközik valamivel a táplálékkiegészítő akkor lehet csak bontani a szerződést költség nélkül vagy vagy csak akkor lehet. Nekem az a fura hogy miért győzködik az embert akár fél óráig és telefonon keresztül mert szerintem hogy ha valaki el akar adni valamit akkor azt mondja hogy ha kell akkor vásárolj meg ha nem kell akkor köszönöm szépen majd hívok valaki mást de ez a nő győzködte vagy simán félóráig ugye bűntudatot kedve egy kis fiziológia a val hogy a de az egészség meg arra érdemes költeni meg hogy így együtt maradhat a család sokáig meg mindenki egészséges lesz ezektől a étrendkiegészítőktől. Igen tudom hogy az egészség az egyik legfontosabb az ember életében de hát nem tudom hogy mennyi hatóanyag lehet ezekben az étrendkiegészítőkben meg hát ugye csodát azért ezektől se szabad várni mint ahogy az mlm-esek is reklámozni szokták hogy fúú hát milyen csoda készítményeket árulnak.

Meg még azt is mondogatta nő hogy ennyi pénzért ilyen jó vitaminokat sehol nem fog kapni mert amúgy nagyon drágák meg főleg ilyesmiket próbálta győzködni.

Egyébként anyukámnak most bűntudat van, hogy biztos hogy nem fogja megbánni hogy nem fizetett elő erre az egy évre az étrend kiegészítő csomagra.



2021. dec. 17. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem a legélesebb kés a fiókban, az biztos.
2021. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval...
2021. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen egy percig se bűntudata. Ilyenbe egyszerűen nem szabad belemenni.
2021. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első kettő meg se kellett volna szólalnotok mert pont ti nem vagytok éles kések a fiókban.
2021. dec. 17. 23:18
 5/7 A kérdező kommentje:

3/


Én is pont ezen az állásponton lennék,mert engem is már annyi hülyeséggel megkerestek.Csak ugye gyengébb embereken jól használják a pszichológiát.

2021. dec. 17. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
MLM, addig meneküljetek, míg nem megy rá a gatyátok.
2021. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/


Nem is mentünk bele.

2021. dec. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!