Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyvérzésem volt? 18/L

Agyvérzésem volt? 18/L

Figyelt kérdés
Hirtelen nagyon elkezdett nyílalni a fejem egy oldalt. Nagyon erősen. Utána..nyak merevedés,nagyon erősen feszült a fejem. Nem láttam, nem halottam jól. Úgy éreztem el ájulok,nem volt erőm. Zavart is voltam,az egyik kezem zsibbad...de még mindig tartanak a tünetek. Mit tegyek? Amúgy pánik/szorongásos beteg vagyok de nagyon félek. Szokott Amúgy a nyelvem is "zsibbadni" néha..

2021. dec. 18. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Szédülök is
2021. dec. 18. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb volna orvoshoz menni. Igen, tudom hogy hétvége van, de akkor is minél hamarabb.
2021. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, szinte minden nap ugyan ezek a tüneteim vannak ha nem iszok. Nálam már évek óta ez van, szóval nem hiszem hogy agyvérzésed lett volna. Vagy ha igen, akkor nekem már több 100 volt.
2021. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem az agyvérzés tünetei.Azok nem járnak fájdalommal.

Látni is látsz,sőt 2 is .Ez valamilyen másik betegség .

2021. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudtad volna kiírni a kérdést, ha agyvérzésed lett volna. Ezt dilinek hívják. Régen a parasztasszonyoknak, akik hajnali 4-kor keltek, ellátták az állatokat, reggelit készítettek, elindították a gyerekeket iskolába, délelőtt megfőzték az ebédet, kimosták a szennyest, délben kimentek a krumpliföldre kapálni, délután megfejték a tehenek, kiganajozták az istállót, kivasalták a megszáradt ruhát, beterelték az állatokat az ólba/karámba, megvacsoráztatták a családot, elmosogattak, nekik semmi ilyen bajuk nem volt.
2021. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha, és közben itt írogatod a kérdésedet nagyjából megfelelő helyesírással ... Már rég pszichiáterhez kellett volna fordulnod a pánikbetegségeddel. Lement vagy felment a vérnyomásod, annyi történt. Az a baj, hogy te még 5 év múlva is ugyanígy fogsz pánikolni, még mindig megkerülve a szaksegítséget.
2021. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy fiatal is áteshet strokon. Kár hogy a válaszoló tapintatlan, de tény, hogy kell fizikai vizsgálat.

Bizonyára szeretnél egészséges lenni. Ez most keveseknek adatik meg, de hamarosan egy új világ veszi kezdetét.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé...

2021. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

hamarosan egy új világ veszi kezdetét.


És a hozzád hasonlók eltűnnek végre...

2021. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

5/8


A férfiak katonaviseltségét nem említetted meg...

2021. dec. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!